RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Pulsoksymetr przenośny napalcowy medyczny pulsometr tętno Oximeter na baterie

Oximeter

Nowy produkt

PULSOKSYMETR / PULSOMETR NAPALCOWY w szczególności polecany dla wszystkich dbających o zdrowie, astmatyków, anemików, z zaburzeniami oddychania, z problemami układu krążeniowego, sportowców, ćwiczących w klubach fitness, w przypadkach niedotlenienia organizmu, przy dużym ubytku krwi oraz chcących monitorować swoje parametry życiowe. Pomiar w sposób bezinwazyjny jest nieskomplikowany, wystarczy włożyć palec do pulsoksymetru i nacisnąć przycisk. Przed przystąpieniem do pomiaru należy zdezynfekować wnętrze pulsoksymetru oraz palec. Sztuczne paznokcie (jak hybrydy i inne) oraz lakier na paznokciu mogą spowodować brak pomiaru. Pulsoksymetr posiada opcję zmiany wyświetlania w 4 płaszczyznach. Podczas pomiaru wystarczy krótko nacisnąć przycisk włączania i zmienić na wybraną przez siebie. Dokonuje 3 pomiary kilka sekund.

Więcej szczegółów


16.99 zł brutto

-3.00 zł

19.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Zasilanie na baterie

Więcej informacji

Cechy produktu:

PRZEZNACZENIE - wszystkich dbających o zdrowie, astmatyków, anemików, z zaburzeniami oddychania, z problemami układu krążeniowego, sportowców, ćwiczących w klubach fitness, w przypadkach niedotlenienia organizmu, przy dużym ubytku krwi, chcących monitorować swoje parametry życiowe. Bezpieczny dla: osób starszych, kobiet w ciąży, sportowców, chorych oraz dzieci (średnica palca musi być minimum 1cm).

BARDZO PROSTY W OBSŁUDZE -  pomiar w sposób bezinwazyjny jest nieskomplikowany, wystarczy otworzyć pulsoksymetr, włożyć palec do urządzenia i nacisnąć przycisk. Po kilku sekundach pojawi się odczyt 3 wyników.

KOMPAKTOWY I PRZENOŚNY - niewielkie wymiary, waga oraz to że jest zasilany bateriami sprawia, że możesz zawsze mieć go przy sobie. Zmieści się nawet w małej torebeczce, plecaczku, a nawet w kieszeni.

WYŚWIETLACZ -  wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz TFT w ciągu kilku sekund od bezinwazyjnego pomiaru wskazuje aż 3 wyniki: wysycenia krwi tlenem (saturacja), tętna oraz wartość indeksu perfuzji.

BEZPIECZNY - dla osób starszych, kobiet w ciąży, sportowców, chorych, dzieci (średnica palca musi być minimum 1cm)

WARTOŚCI WSKAZAŃ WYŚWIETLACZA

- wysycenie krwi tlenem (tzw. saturacja) oznaczone symbolem SpO2 w procentach, prawidłowa wartość u osoby zdrowej to 93-99%
- tętno oznaczone symbolem PR bpm wyrażone w ilości uderzeń na minutę, prawidłowa wartość u osoby zdrowej to 60-90 uderzeń na minutę
- indeks perfuzji PI wyrażony w procentach służy do oceny przepływu krwi obwodowej

Dane techniczne:

Kolor: niebiesko - biały
Materiał: tworzywo sztuczne / metal
Zakres pomiaru natlenienia krwi: 70 %- 99% (rozdzielczość 1%)
Dokładność pomiaru natlenienia w zakresie 80% - 99%: 2%
Dokładność pomiaru natlenienia w zakresie 70% - 79%:  3%
Zakres pomiaru pulsu: 30 - 240 BPM (rozdzielczość 1BPM)
Dokładność pomiaru pulsu: 1BPM
Wskaźnik poziomu baterii: Tak
Automatyczne wyłączanie: po 8 sekundach bezczynności
Pobór prądu: <30mA;
Wyświetlacz: Tak, TFT
Wskazania: wysycenie krwi tlenem, puls, indeks perfuzji;
Zasilanie: 2 x AAA (nie załączone do zestawu);
Wymiary (wys/szer/gł): 3,2/3,2/5,7cm;
Waga: 0,025kg;
Waga w opakowaniu: 0,045kg

W zestawie:

- pulsoksymetr
- smycz GRATIS