Sprężyny do trampoliny 135 mm sprężyna 13,5 cm 10 szt komplet

M2013510

Producenta

Zestaw 10 sprężyn o długości 135mm do trampolin ogrodowych.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

33,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Sprężyny do trampoliny 135 mm sprężyna 13,5 cm 10 szt komplet. Nowe sprężyny są bardziej sztywne co pod większym obciążeniem daje wyższe wybicie. Dzięki sprężynom utrzymującym odpowiednie naprężenie maty, masz pewność, że skoki będą zawsze wysokie. Jeżeli jakaś ulegnie uszkodzeniu, nie zwlekaj z wymianą. Równomierne rozłożenie sił zwiększy bezpieczeństwo korzystania z trampoliny. Każda trampolina wymaga innej ilości sprężyn, upewnij się ile dokładnie potrzebujesz. Wykonane są z twardego drutu, odpornego na czynniki atmosferyczne dzięki procesowi hartowania i ocynkowania.

Sprężyny do trampoliny 135 mm sprężyna 13,5 cm 10 szt komplet:

MOCNE I WYTRZYMAŁE – sprężyny wykonane są z wysokiej jakości stali hartowanej, dzięki czemu wytrzymują duże obciążenia i są odporne na liczne rozciągania. Jest to gwarancją długiego użytkowania trampoliny.

SPRĘŻYSTE – są doskonale sprężyste, dzięki czemu zapewniają wspaniałą zabawę podczas skakania na trampolinie. Lekko rozciągają się pod wpływem skoku, by po chwili szybko wrócić do pozycji wyjściowej.

NIERDZEWNE – sprężyny są odporne na warunki atmosferyczne i nie rdzewieją na skutek wilgoci, dzięki czemu sprawdzą się również w trampolinach, które stoją na podwórku. Nie straszny im deszcz, śnieg i mróz – nie pokryją się rdzą i nie zniszczą się na skutek niesprzyjającej pogody.

BEZPIECZNE – wysokiej jakości materiał jest gwarancją bezpieczeństwa podczas użytkowania trampoliny, sprężyny się nie zerwą i doskonale amortyzują każdy skok, co jest bezpieczne dla więzadeł i stawów.

Specyfikacja:

Materiał: stal hartowana, nierdzewna
Długość: 13,5cm
Waga: 1kg
W zestawie: sprężyny 10 sztuk oraz naciągacz

30 Inne produkty w tej samej kategorii: