Dziadek do orzechów figurka bombka drewniana zawieszka na choinkę

M70220358

Producenta

Drewniana figurka dziadka do orzechów stojącego na okrągłym podeście. Dziadki do orzechów można zawiesić na złotej zawieszce lub ustawić na podstawce. Dziadek do orzechów symbolizuje ochronę przed złymi duchami oraz niebezpieczeństwem.

Więcej szczegółów

40,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Dziadek do orzechów figurka bombka drewniana zawieszka na choinkę. Dziadek do orzechów Jest jedną z najczęściej kupowanych dekoracji na święta. Taki dziadek to jeden z najbardziej kojarzonych symboli na świecie związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Ozdobne żołnierzyki o wysokości 13 cm zapakowane są w ładne, czerwone pudełko, co sprawia, że przychodzi w gotowej formie do sprezentowania. Gwarantujemy, że nie jedna osoba będzie bardzo zadowolona z takiego upominku. Cały zestaw zawiera 5 sztuk dziadków.

DREWNIANE DZIADKI 2W1 - dziadki do orzechów zostały wykonane z drewna, co świadczy o ich solidności. Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów możemy mieć pewność, że posłużą nam przez wiele sezonów, pięknie dekorując choinkę. Dziadki mają zawieszki i podstawki więc  można je zawiesić jak bombki na choince lub postawić np. na komodzie.

ŚWIĄTECZNA OZDOBA - figurki z drewna można zawiesić na choince, przy kominku, na komodzie lub na biurku. Będą wyglądały doskonale pomiędzy bożonarodzeniowymi bombkami. W połączeniu z innymi świątecznymi dekoracjami stworzą w domu niezapomnianą, przytulną atmosferę. Drewniane dziadki do orzechów są jedną z najczęściej kupowanych dekoracji na święta.

OTWIERANE USTA - figurki prócz swoich walorów estetycznych posiadają możliwość otwierania buzi. Pociągając za brodę lub tylną dźwignię dziadek otworzy usta. Taki dziadek to jeden z najbardziej kojarzonych symboli na świecie związanych ze Świętami Bożego Narodzenia.

DUŻY ZESTAW – cały zestaw składa się z 5 różnych dziadków. Każdy dziadek ma inną ozdobę w postaci instrumentu lub berła. Taki zestaw będzie doskonałym uzupełnieniem dekoracji Twojego domu.

Dziadek do orzechów figurka bombka drewniana zawieszka na choinkę:

- drewniane
- ozdoba świąteczna
- ruchome usta
- posłuży przez wiele sezonów
- ponadczasowy wygląd
- duży zestaw 5 sztuk
- każdy ma inną ozdobę
- 2w1: można zawiesić lub postawić

Specyfikacja:

2w1: można zawiesić lub postawić
kolor: wielokolorowe
ilość: 5
materiał: drewno
otwierana buzia: tak
wymiary: 13 x 4cm
waga 1 sztuki: 37g
waga zestawu w opakowaniu: 290g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: