RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Piłeczki do placu zabaw 100 sztuk brodzika namiotu suchego basenu kolorowe

Nowy produkt

Zestaw 100 kolorowych piłeczek, które przyniosą mnóstwo radości Twojemu dziecku. Możesz je wykorzystać w dowolny sposób, rozpoczynając od wsypania ich do namiotu lub domku w dziecięcym pokoju bądź do brodzika wypełnionego wodą w czasie letnich dni. To wspaniała atrakcja dla maluchów, a przy tym bezpieczna, gdyż piłeczki łatwo się chwyta i są bardzo miękkie. Piłeczki są różnokolorowe, co tylko potęguje wrażenie, jakie sprawiają. Z nimi dziecko nie będzie się nudzić. Piłki wykonane są metodą podciśnieniową, są hermetycznie zamknięte. Zestaw 100 piłeczek zapakowany jest w worek, który ułatwia ich przechowywanie. Piłeczki doskonale sprawdzą się do użytku w domu jak i w przedszkolu i innych placówkach. Każde dziecko uwielbia bawić się pośród kolorowych piłeczek. Piłki można podrzucać, turlać, gnieść, łapać, czy też obracać w rączce. Wymienione czynności poprawiają motorykę dziecka, ćwiczą koordynację ruchową, wzmacniają mięśnie oraz zachęcają dziecko do ruchu.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


19.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Piłki posiadają certyfikat CE i zostały przebadane wg norm:
PN-EN 71-1: 2011 Bezpieczeństwo zabawek - cz.1: właściwości mechaniczne i fizyczne
PN-EN 71-2+A1: 2007 Bezpieczeństwo zabawek - palność
PN-EN 71-3: 1998 Bezpieczeństwo zabawek - migracja określonych pierwiastków

100 SZTUK w zestawie - komplet piłeczek idealnie nadaje się do wypełnienia suchego basenu, namiotu dla dzieci, piaskownicy itp. Piłki można moczyć, dzięki czemu świetnie sprawdzą się do wodnych zabaw w basenie.

ODPORNE NA ODKSZTAŁCENIA - dzięki wysokiej jakości materiału z jakiego zostały wykonane piłeczki są odporne na odkształcenia. Po wgnieceniu wracają do pierwotnego kształtu bez uszkodzeń - nie pękają.

SOLIDNE WYKONANIE - wykonane z najlepszych surowców i barwnika, który nie płowieje pod wpływem słońca, dlatego piłeczki doskonale sprawdzą się zarówno w domu jak i na zewnątrz, np w piaskownicy. Piłeczki są bezzapachowe.

Dane techniczne:

Kolor: kolorowe / szaro-różowe / niebiesko-czarne
Certyfikaty: CE, EN 71
Materiał: polietylen 100%
Wiek: 0+
Średnica piłeczki: 5cm
Waga z opakowaniem: 0,03kg
W zestawie: 100 piłeczek

Piłeczki do placu zabaw 100 sztuk brodzika namiotu suchego basenu kolorowe

30 Inne produkty w tej samej kategorii: