RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Mikrofon dla dzieci do śpiewania KARAOKE stojący statyw MP3 głośniki

MAX-18011770

Nowy produkt

Mikrofon ze statywem i przewodem do podłączenia telefonu to wspaniały zestaw dla małej gwiazdy estrady. Statyw z mikrofonem jest różowy, więc z całą pewnością pokocha go niejedna mała artystka zapewniając rodzicom wspaniałe koncertowanie. Mikrofon ze statywem działają na baterie (brak w zestawie), co pozwoli na zabranie zestawu wszędzie, do znajomych, rodziny, czy też na plac zabaw. Z tyłu statywu znajduje się wejście umożliwiające podłączenie poprzez przewód jack-jack telefonu lub laptopi. Regulując głośność w urządzeniu regulujemy głośność wydobywającą się z głośnika znajdującego się na statywie. Wysokość mikrofonu umieszczonego na statywie można dopasować do wzrostu dziecka. Uchwyt znajdujący się na górze można obracać dookoła w zakresie 360 stopni oraz góra, dół w zakresie 180 stopni. Mikrofon również można bez problemu zdjąć ze statywu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


24.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

REGULOWANY STATYW MIKROFONU - wysokość mikrofonu na statywie można dopasować do wzrostu dziecka. Uchwyt znajdujący się na górze posiada możliwość obrotu dookoła, w zakresie 360 stopni oraz góra, dół w zakresie 180 stopni. Mikrofon również można bez problemu zdjąć ze statywu, długi przewód pozwala na oddalenie się od statywu, wówczas dziecko poczuje się jak prawdziwa gwiazda na koncercie.

DZIAŁA NA BATERIE - zestaw jest w pełni mobilny i bezpieczny dla dziecka, nie trzeba podłączać go do gniazdka. Bez problemu możemy go zabrać na wyjazd, do znajomych czy rodziny i pozwolić dzieciom bawić się, ćwiczyć występy karaoke przed publicznością.

MUZYKA ZE SMARTFONA - dziecko może śpiewać ze swoimi ulubionymi piosenkami w tle. Wystarczy podłączyć urządzenie, np. telefon lub laptop poprzez przewód jack-jack i pozwolić dziecku na świetną frajdę.

WSPOMAGA ROZWÓJ DZIECKA - jak każda zabawka muzyczna rozwija słuch, poczucie rytmu, pobudza dziecko do kreatywności oraz zwiększa pewność siebie. Jednocześnie dziecko również ćwiczy pamięć zapamiętując teksty piosenek powtarzając je, co wspomaga rozwój koncentracji.

1. OBRACANY UCHWYT
2. MOŻLIWOŚĆ PODŁĄCZENIA URZĄDZENIA POPRZEZ PRZEWÓD JACK-JAK
3. ŁATWY I SZYBKI MONTAŻ
4. JACK-JACK W ZESTAWIE
5. STABILNA PODSTAWA
6. PRZEŁĄCZNIK ON/OFF ORAZ WEJŚCIA NA MIKROFON + JACK-JACK
7. MIKROFON Z PRZEWODEM
8. WBUDOWANY GŁOŚNIK

Mikrofon dla dzieci do KARAOKE stojący statyw MP3 głośniki


Specyfikacja:

Wiek: 3+
Certyfikaty: CE, EN 71
Zasilanie: 2x AA (brak w zestawie)
Wymiary (dł/szer/wys): 20/20/111cm
Regulowana wysokość statywu: 71/102cm
Długość przewodu jack-jack: 45cm
Waga zestawu: 300g
Waga z opakowaniem: 415g

Zawartość zestawu:

- statyw
- mikrofon
- jack-jack

30 Inne produkty w tej samej kategorii: