RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Materac dmuchany 191 x 99 x 51 cm z pompką jednoosobowy INTEX 64488

64488

Nowy produkt

Szukasz turystycznego łóżka lub dodatkowego spania dla gości? W takim przypadku niezastąpione są dmuchane materace. Konstrukcja zbudowana na powietrznym stelażu Fibertech, która składa się z pionowych pasów łączących górę ze spodem materaca jest bardzo stabilna i trwała. Zewnętrzna warstwa PCV jest bardzo gruba i wytrzymała na otarcia. Wierzchnia część materaca pokryta jest szarym welurem, który dodatkowo poprawia komfort spania. Dzięki puszystej warstwie prześcieradło nie zsuwa się z materaca, całość jest także milsza dla skóry. Ten prezentowany materac jest jednoosobowy, a jego wymiary wynoszą 191 x 99 x 51 cm. Wbudowana w ścianę materaca pompka elektryczna pozwala szybko przygotować miejsce do spania bez wysiłku. Dmuchany materac marki INTEX 64488 objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

Więcej szczegółów


379.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Materac z pompką wbudowaną
Ilość osób jednoosobowy
Zasilanie na 230V

Więcej informacji

Dane techniczne:

Wymiary: 191 x 99 x 51 cm
Materiał: PVC, welur
Przeznaczenie: jednoosobowy
Do użytku: wewnętrznego
Zasilanie pompki: 220 - 240 V

Najważniejsze cechy:

Wbudowana pompka elektryczna - pompka wbudowana w materac pozwala szybko przygotować materac do spania, dodatkowo materac ma również możliwość pompowania pompką tradycyjną.

Najwyższa jakość - każdy materac posiada certyfikat AirLock, co oznacza, że przed opuszczeniem fabryki został dokładnie przetestowany pod względem szczelności!

Technologia DURA-BEAM - dzięki niej materac nie zapada się nawet pod dużym ciężarem!

Technologia FIBER-TECH - materac posiada stelaż wykonany z wytrzymałych włókien

Zastosowane włókna FiberTech - nie ulegają rozciągnięciu po czasie, zapewniając tym samym dłuższą żywotność i zwiększoną wytrzymałość materaca

Materac dla niespodziewanego gościa - Rozmiary materaca 191 x 99 x 51 cm pozwalają na komfortowe użytkowanie go przez jedną dorosłą osobę.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: