RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Uszczelka okienna do klimatyzatora przenośnego na okno 400 cm zamek

M3110375

Nowy produkt

Uszczelka okienna do przenośnych klimatyzatorów, pozwoli Ci na oddanie ciepła z klimatyzatora na zewnątrz domu. Uszczelka mocowana jest na oknie za pomocą taśmy na rzep, zapobiega napływaniu ciepłego powietrza do schłodzonego już mieszkania. Specjalny zamek błyskawiczny, który został umieszczony w materiale, pozwala na bezproblemowe wysunięcie węża klimatyzatora na zewnątrz. Jest to najlepszy sposób na ochronę pomieszczenia przed napływem gorącego powietrza. Uszczelka przystosowana została do większości konstrukcji okiennych o maksymalnym obwodzie 400 cm. (Oprócz okien dachowych, które posiadają zawias w połowie wysokości.) Dopasuje się do okna uchylnego oraz prawego i lewego skrzydła okiennego. Uszczelka wykonana został z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporna na promienie słoneczne oraz wodę. Dodatkowo nie przepuszcza ciepła i pozwala dostać się światłu do pomieszczenia. Jeśli musisz opuścić mieszkanie, nie musisz demontować uszczelki. Bez problemu możesz zamknąć okno. Jeśli chcesz przewietrzyć mieszkanie wystarczy, że maksymalnie rozsuniesz zamek uszczelki.

Więcej szczegółów


43.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

PASUJE DO OKIEN O MAKSYMALNYM OBWODZIE 400 cm – jest to jedna z najdłuższych uszczelek okiennych na rynku. Zatem jest to świetny wybór do uszczelniania otwartych okien. Doskonale zapobiega wpuszczaniu powietrza z zewnątrz oraz wypuszczaniu ciepłego powietrza z urządzenia. Ponadto uszczelka jest kompatybilna zarówno z dwu jak i jedno-komorowymi klimatyzatorami.

SZYBKI I PROSTY MONTAŻ – wystarczy, że zamocujesz materiał z zamkiem błyskawicznym na oczyszczonym oknie, a następnie dopasujesz otwór na zamku błyskawicznym do otworu rury wychodzącej z klimatyzatora.

WYTRZYMAŁY MATERIAŁ – uszczelka wykonana została z wysokiej jakości materiału, który przepuszcza światło, natomiast blokuje przepływ wody oraz ciepła.

ENERGOOSZCZĘDNA – zastosowanie uszczelki ma wpływ nie tylko na niższy pobór energii elektrycznej klimatyzatora. Tworzy również warstwę izolującą pomiędzy gorącym powietrzem na zewnątrz, a chłodnym wewnątrz pomieszczenia.

INSTRUKCJA MONTAŻU
1. Otwórz okno, a następnie oczyść je z wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Otwórz zapięcie rzepa z jednej strony i przyklej na ramie okiennej oraz oknie.
2. Przyłóż uszczelkę z rzepem do wcześniej przyklejonego rzepa na ramie i oknie.
3. Dopasuj otwory w uszczelce do wielkości rur za pomocą zamka błyskawicznego.

Dane techniczne:

Kolor: biały
Materiał: tworzywo sztuczne
Wodoodporny: tak
Odporny na promienie UV: tak
Wymiary (dł): 400 cm
Waga: 0,3 kg
W zestawie: uszczelka i rzep do mocowania

14 Inne produkty w tej samej kategorii: