RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Ogrzewacz do stóp z pilotem but rozgrzewający grzejący na nogi masażer

M2209360

Producenta

But rozgrzewający jest polecany szczególnie osobom starszym o niskim ciśnieniu, którym szybko marzną stopy. Będzie świetnym prezentem przede wszystkim dla zmarzluchów, którzy mają problemy z rozgrzaniem się w zimne wieczory, ale także dla osób zmęczonych, spiętych i zestresowanych – pozwoli rozgrzać się i rozluźnić po ciężkim dniu. Przynosi ulgę w bólach stóp i podczas dolegliwości miesiączkowych. Jest dobry dla osób cierpiących na schorzenia związane z krążeniem krwi. Taki but to nie tylko idealny sposób na szybkie rozgrzanie, ale również świetna metoda na łagodzenie objawów przeziębienia oraz bóli różnego pochodzenia – w tym bóli reumatycznych, nerwobóli, bóli mięśniowych. Ogrzewanym butem sterujemy przy pomocy pilota, dzięki niemu ustawiamy nie tylko temperaturę grzania, ale również tryb masowania. Do wyboru mamy 2 poziomy intensywności w każdym trybie. W grzejącym bucie znajduje się wbudowany termostat, dzięki któremu nie przegrzewa się pozostawiony na dłużej bez nadzoru np. w nocy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


126.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

OSZCZĘDNOŚĆ OGRZEWANIA – zamiast rozkręcać grzejniki na maksa ułóż się wygodnie w fotelu lub na łóżku, włóż stopy do ogrzewacza i ciesz się ciepłem dostosowanym do własnych potrzeb, bez jednoczesnego suchego powietrza i wysokich rachunków za ogrzewanie.

WBUDOWANY MASAŻER – oprócz tego, że but elektryczny ogrzeje nasze stopy, pozwoli uwolnić je od napięcia mięśniowego oraz zrelaksować się po ciężkim dniu. Usiądź w wygodnej pozycji i pozwól rozpieszczać swoje stopy temu niezwykłemu urządzeniu.

INTUICYJNY STEROWNIK – pilot do obsługi buta elektrycznego jest bardzo intuicyjny. Z jego pomocą możemy ustawić jeden z dwóch poziomów intensywności oraz tryb masujący i ogrzewający. Wyświetlana wartość jest podświetlana, dzięki czemu korzystanie z pilota nawet wieczorem nie stanowi problemu.

WBUDOWANY TERMOSTAT – korzystanie z koca grzejącego jest bezpieczne, a pożądana temperatura jest szybko osiągalna. Dzięki wbudowanemu termostatowi nie musimy martwić się o to, że koc się przegrzeje, ani godzinami czekać, aż rozgrzeje się wystarczająco, by było nam ciepło.

Dane techniczne:

Kolor: szary
Materiał: tworzywo sztuczne
Ilość trybów: 2
Ilość poziomów mocy: 2
Długość przewodu zasilającego: 1m
Moc: 18W
Wymiary (dł/szer/wys): 30/30/24 cm
Waga: 900 g
Waga w opakowaniu: 950 g

29 Inne produkty w tej samej kategorii: