Ogrzewacz do stóp z pilotem but rozgrzewający grzejący na nogi masażer

M2209360

Producenta

But rozgrzewający jest polecany szczególnie osobom starszym o niskim ciśnieniu, którym szybko marzną stopy. Będzie świetnym prezentem przede wszystkim dla zmarzluchów, którzy mają problemy z rozgrzaniem się w zimne wieczory, ale także dla osób zmęczonych, spiętych i zestresowanych – pozwoli rozgrzać się i rozluźnić po ciężkim dniu. Przynosi ulgę w bólach stóp i podczas dolegliwości miesiączkowych. Jest dobry dla osób cierpiących na schorzenia związane z krążeniem krwi. Taki but to nie tylko idealny sposób na szybkie rozgrzanie, ale również świetna metoda na łagodzenie objawów przeziębienia oraz bóli różnego pochodzenia – w tym bóli reumatycznych, nerwobóli, bóli mięśniowych. Ogrzewanym butem sterujemy przy pomocy pilota, dzięki niemu ustawiamy nie tylko temperaturę grzania, ale również tryb masowania. Do wyboru mamy 2 poziomy intensywności w każdym trybie. W grzejącym bucie znajduje się wbudowany termostat, dzięki któremu nie przegrzewa się pozostawiony na dłużej bez nadzoru np. w nocy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

126,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Cechy produktu:

OSZCZĘDNOŚĆ OGRZEWANIA – zamiast rozkręcać grzejniki na maksa ułóż się wygodnie w fotelu lub na łóżku, włóż stopy do ogrzewacza i ciesz się ciepłem dostosowanym do własnych potrzeb, bez jednoczesnego suchego powietrza i wysokich rachunków za ogrzewanie.

WBUDOWANY MASAŻER – oprócz tego, że but elektryczny ogrzeje nasze stopy, pozwoli uwolnić je od napięcia mięśniowego oraz zrelaksować się po ciężkim dniu. Usiądź w wygodnej pozycji i pozwól rozpieszczać swoje stopy temu niezwykłemu urządzeniu.

INTUICYJNY STEROWNIK – pilot do obsługi buta elektrycznego jest bardzo intuicyjny. Z jego pomocą możemy ustawić jeden z dwóch poziomów intensywności oraz tryb masujący i ogrzewający. Wyświetlana wartość jest podświetlana, dzięki czemu korzystanie z pilota nawet wieczorem nie stanowi problemu.

WBUDOWANY TERMOSTAT – korzystanie z koca grzejącego jest bezpieczne, a pożądana temperatura jest szybko osiągalna. Dzięki wbudowanemu termostatowi nie musimy martwić się o to, że koc się przegrzeje, ani godzinami czekać, aż rozgrzeje się wystarczająco, by było nam ciepło.

Dane techniczne:

Kolor: szary
Materiał: tworzywo sztuczne
Ilość trybów: 2
Ilość poziomów mocy: 2
Długość przewodu zasilającego: 1m
Moc: 18W
Wymiary (dł/szer/wys): 30/30/24 cm
Waga: 900 g
Waga w opakowaniu: 950 g

27 Inne produkty w tej samej kategorii: