RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Suszarka na pranie na kółkach wieszak na bieliznę mocna rozkładana

MAX-9563905

Nowy produkt

Duża i mocna suszarka na ubrania to niezbędne narzędzie w każdym gospodarstwie domowym. Taką suszarkę łatwo rozstawić i jest gotowa do użytku zaraz po wyjęciu z opakowania. Dostarczana jest w całości i wymaga jedynie zamontowania opcjonalnych kółek, które ułatwiają jej przemieszczanie. Długość robocza prętów, na których odbywa się suszenie to aż 22 metry. Zmieści się na niej spora ilość ubrań i bielizny. Emaliowana, a przez to gładka powierzchnia prętów pozwala na swobodne rozwieszanie odzieży bez ryzyka ewentualnego zahaczenia. Grubość prętów dostosowana jest do standardowej szerokości klamerek.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


169.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

Cechy produktu:

POJEMNA – aż 22 metry długości prętów umożliwia rozwieszenie znacznej ilości ubrań.
DWA POZIOMY UŁOŻENIA – ruchome skrzydła suszarki można ustawić pod mniejszym bądź większym kątem, dzięki czemu łatwo dopasować je do wielkości rozwieszanych ubrań.
PROSTY MONTAŻ – suszarka dostarczana jest w całości, zatem wystarczy ją wyciągnąć z kartonu, opcjonalnie dołączyć kółka i rozstawić, aby od razu można było zacząć jej używać.
BLOKADA KÓŁEK – opcjonalnie montowane kółka posiadają mechanizm blokujący, który sprawia, że suszarka stoi w wyznaczonym miejscu i nie przesuwa się.

Suszarka może być rozstawiona zarówno w mieszkaniu, na balkonie, jak również na tarasie, czy też w ogrodzie. Użyte nakładki ochronne zabezpieczają przed zarysowaniem powierzchni, na której jest rozstawiona. Metalowa konstrukcja jest stabilna, a mechanizm blokujący boczne skrzydła suszarki utrzymuje je w dwóch pozycjach, pod mniejszym bądź większym kątem.

Każde z bocznych skrzydeł unosi się niezależnie, dzięki czemu przy mniejszej ilości prania można zaoszczędzić miejsce, które potrzebne jest do suszenia. Dwa małe skrzydła znajdujące się wzdłuż górnej, środkowej powierzchni suszącej, dodatkowo zwiększają długość roboczą.

Kółka jedne, które można zamontować do suszarki umożliwiają łatwe przestawianie jej, nawet podczas pełnego obciążenia. Posiadają także blokadę, która gwarantuje, że suszarka nie przesuwa się w trakcie rozwieszania na niej prania i stoi w wyznaczonym miejscu po ustawieniu jej zgodnie z wymaganiami. Suszarka jest stosunkowo lekka i po złożeniu na płasko nie zajmuje dużo miejsca. Łatwo ją przenosić i przechowywać w czasie, kiedy nie jest potrzebna.

Specyfikacja:

Długość robocza górnych prętów: 78,5cm
Długość robocza bocznych prętów: 48cm
Wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 168-175/54,5/109-123,5cm
Wymiary po złożeniu (dł/szer/wys): 13/54,5/109,5cm
Waga suszarki: 6,35kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: