RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Przenośna lodówka turystyczna 28 litrów wyświetlacz 12 i 240V samochodowa

M8012331

Nowy produkt

Przenośna lodówka turystyczna, dzięki której będziesz mógł cieszyć się zimnymi lub ciepłymi posiłkami gdziekolwiek jesteś. Samochodowa lodówka to doskonałe rozwiązanie w czasie upalnych dni, które wykorzystasz w każdym miejscu, dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów gniazd. Możesz podłączyć ją przy pomocy kabla do sieci 220-240V lub do zapalniczki samochodowej i korzystać z niej w trakcie jazdy. Dzięki temu zyskujesz komfort użytkowania i zadowolenie całej rodziny. Ta Turystyczna lodówka elektryczna ma pojemność aż 28 litrów. Lodówka posiada bowiem również przydatną funkcję ogrzewania prowiantu. Można zatem przechowywać w niej ciepłe napoje oraz rozgrzewające potrawy, które sprawdzą się doskonale po zimowych szaleństwach.

Więcej szczegółów


239.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Uchwyty do trzymania Tak
Do gniazda zapalniczki Tak
Zasilanie 12 i 230V
Pojemność 28 litrów

Więcej informacji

Lodówka została solidnie wykonana z wytrzymałego tworzywa. Dzięki wbudowanej rączce jej przenoszenie staje się łatwiejsze i wygodniejsze. Duża pojemność lodówki sprawia, że zmieścisz w niej wszystko czego potrzebujesz. Jest ona łatwa w utrzymaniu w czystości, a jej zalety docenią w szczególności podróżni i zawodowi kierowcy. Sprawdzi się podczas wakacyjnych wyjazdów, na kempingu czy pikniku. Kable możesz w każdej chwili schować do specjalnej zasuwki znajdującej się z tyłu obudowy.

DO DOMU I SAMOCHODU – jest to przenośna lodówka na prąd, która doskonale sprawdzi się podczas wyjazdów pod namiot czy na wycieczki, gdzie może służyć do przechowywania żywności. Lodówka jest zasilana z sieci energetycznej oraz gniazdka zapalniczki samochodowej, więc nie trzeba martwić się o dostępność prądu.

FUNKCJA CHŁODZENIA – turystyczna lodówka elektryczna posiada praktyczny tryb chłodzenia, więc sprawdzi się doskonale latem, gdy upalne temperatury doskwierają i uniemożliwiają przechowywanie żywności na zewnątrz.

FUNKCJA GRZANIA – ta przenośna lodówka na prąd ma również przydatną funkcję podgrzewania, więc sprawdzi się również podczas grzybobrania czy zimowych wyjazdów, zwłaszcza do przechowywania ciepłych napojów oraz ciepłego jedzenia.

FUNKCJA ECO – lodówka turystyczna posiada bardzo przydatny tryb oszczędzania energii ECO. W tym trybie temperaturowy zakres chłodzenia w stosunku do temperatury otoczenia jest niższy, ale również mniejsze jest zużycie energii.

WIELOFUNKCYJNY UCHWYT - działa jako rączka do przenoszenia, blokada przypadkowego otwierania oraz podpora otwartej klapy

W KLAPIE SPECJALNE SCHOWKI NA KABLE - ukryjesz w niej kabel do podłączenia do sieci 220-240V oraz kabel do podłączenia zapalniczki samochodowej 12V

Specyfikacja:

Pojemność: 28 l
Termostat: tak
Zasilanie z zapalniczki samochodowej:12 V / 43 W
Zasilanie sieciowe: 220 V / 57 W
Tryb chłodzenia: tak
Tryb grzania: tak
Temperatura chłodzenia: 17-22 stopni poniżej temperatury otoczenia
Temperatura grzania: 55-65 stopni
Tryb ECO: tak
Wymiary: 28/42/40 cm
Waga: 4,4 kg
Waga z opakowaniem: 5kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: