RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Dmuchany materac łabędź do pływania 201 x 160 cm Bestway 41109

Bestway 41109

Nowy produkt

Duży łabędź do pływania to swego rodzaju materac plażowy, wyspa dmuchana od firmy Bestway #41109. Idealny do wypoczywania w basenie ogrodowym lub nad jeziorem. Piękny design i biały nienagrzewający się kolor to nie wszystkie zalety tego produktu. Wyobraź sobie jak taki dmuchany łabędź będzie wyglądał na publicznym kąpielisku. Wszyscy oniemieją z zachwytu na jego widok. Każda kobieta i każdy mężczyzna na pływającym łabędziu będzie prezentować się niczym król kąpieliska! Relaks i zabawa na takim materacu do pływania to nie lada atrakcja. Na szyi ptaka umieszczono dwa mocne uchwyty, które poprawiają bezpieczeństwo i pomagają wejść na materac.

Więcej szczegółów


49.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika dla dorosłych
Ilość osób jednoosobowy
Miejsce na napój Tak
Uchwyty do trzymania Tak

Więcej informacji

Prezentowany łabędź został wyprodukowany z grubego winylu 0,32 mm, jest odporny na różne uszkodzenia i bezpieczny w użytkowaniu. Bez obawy możesz na nim dryfować po całym jeziorze i odkrywać nowe miejsca, dzikie plaże. Zaskakujący kształt uśmiechniętego ptaka z pewnością pobudzi wyobraźnię każdego fana wodnych zabaw. Odpoczywać na wodzie możesz w pozycji leżącej lub siedzącej. Dodatkowo możemy się oprzeć o szyję ptaka i podziwiać widoki. Konstrukcja materaca jest oparta na dwóch komorach powietrznych, które odpowiadają za stabilność i pływalność. Łabędź bez powietrza nie zajmuje dużo miejsca, a jego waga wynosi 3,3 kg. Więc możemy go spakować do auta i zabrać na każdą rodzinną wycieczkę.

Cechy produktu:

- duży pływający łabędź
- dużo miejsca do leżenia
- możliwość oparcia o szyję
- otwór na napój
- dwa mocne uchwyty
- dwie komory powietrzne
- łatka naprawcza w zestawie

Dane techniczne:

Wymiary: 201 x 160 cm
Materiał: PVC
Grubość PVC: 0,32 mm
Komory powietrzne: 2
Waga: 3,3 kg
Maksymalne obciążenie: 90 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: