RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Piankowa mata pod basen puzzle 9 sztuk 50 x 50 cm Bestway 58639

58639

Producenta

Puzzle piankowe pod basen ogrodowy i SPA, mata o wymiarach 150 x 150 cm.

Więcej szczegółów


74,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Piankowa mata pod basen puzzle 9 sztuk 50 x 50 cm Bestway 58639. Puzzle łączymy ze sobą więc ścieżkę można łatwo złożyć po kąpieli. Dzięki nim ustrzeżemy się zanieczyszczeń w basenie. Krocząc mokrymi nogami między domem, a basenem nie wniesiesz do kąpieliska trawy ani piasku. Każdy klocek to puzzel o rozmiarze 50x50 cm i grubości 0,3 cm. Jeśli ułożysz je w kwadrat to otrzymasz matę o wymiarze 150 x 150 cm czyli 2,25 metra kwadratowego. Miękka mata pod basen doskonale izoluje spodnią część zbiornika od podłoża, na którym mogą się znajdować elementy posiadające ostre krawędzie. Mata marki Bestway stanowi również doskonałą izolację termiczną, blokująca wydostawanie się ciepła z basenu. Zestaw obejmuje 9 elementów co daje nam 2,25 metra kwadratowego pokrycia.

Puzzle wykonane są z pianki o wysokiej trwałości i odporności na uszkodzenia. Mata jest łatwa w montażu, wystarczy połączyć ze sobą wszystkie elementy. Możesz to zrobić w dowolnej konfiguracji, ułożyć kwadrat, prostokąt albo ścieżkę. Mata Bestway sprawdzi się też idealnie w namiocie lub jako zabezpieczenie w pokoju dziecka. To wielozadaniowy zestaw, który powinien znaleźć się w Twoim domu! Dodatkowo mata zabezpiecza nasze stopy podczas wchodzenia i wychodzenia z basenu, a także pozwala na zapobieganie przeniesienia na stopach zanieczyszczeń do basenu.

Cechy maty Bestway 58639:

- uniwersalna mata, wiele zastosowań
- 9 sztuk w zestawie
- łatwa w użyciu
- doskonałą ochrona dna zbiornika
- układaj jak chcesz

Piankowa mata pod basen puzzle 9 sztuk 50 x 50 cm Bestway 58639:

Wymiary: 50cm x 50 cm
Po ułożeniu w kwadracie: 150 x 150 cm
Grubość maty: 0,3 cm
Powierzchnia łączna: 2,25 m2
Waga całej paczki: 0,7 kg

14 Inne produkty w tej samej kategorii: