Mikser muzyczny audio MX802 8-kanałowy z USB i BT Ibiza Sound

MX802

Producenta

Mikser muzyczny wyposażony w 8 wejść mikrofonowych/liniowych. Idealny dla małych zespołów muzycznych lub instalacji stałych.

Więcej szczegółów

888,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Bluetooth Tak
USB wbudowane Tak
Wyświetlacz LCD Tak
Wejście Aux Tak
Wyjście Line-Out Tak
Wyjście na słuchawki Tak

Więcej informacji

Mikser muzyczny audio MX802 8-kanałowy z USB i BT Ibiza Sound. Ten mikser doskonale sprawdza się w domu w środowisku studyjnym. 8-kanałowa konsola mikrofonowa Ibiza Sound MX802 jest idealna dla małych grup lub instalacji stałych, ponieważ posiada 8 monofonicznych kanałów wejściowych MIC/LINE, technologię Bluetooth i wbudowany odtwarzacz MP3 przez pamięć USB z możliwością nagrywania oraz 7-wyjściowy korektor graficzny.

MX802 zawiera 8 monofonicznych / liniowych kanałów wejściowych z 3-strefowym korektorem, kontrolą wzmocnienia, efektami Echo i Reverbe oraz zasilaniem phantom. Wyposażony w Bluetooth do odtwarzania ze smartfonów lub tabletów, a także port USB do odtwarzania i nagrywania, z wbudowanym odtwarzaczem MP3 do bezpośredniego sterowania plikami muzycznymi. Na wyjściu posiada 7-strefowy korektor oraz możliwość nagrywania przez RCA. Główne wyjście miksera to XLR lub Jack 6,3 mm. Wreszcie ma wyjście AUX i słuchawki.

Podsumowując, 8-kanałowy mikser Ibiza Sound MX802 to solidny i niezawodny mikser, który z pewnością będzie Ci dobrze służył, niezależnie od tego, czy jesteś w studiu nagraniowym, czy występujesz w każdym innym miejscu.

Mikser muzyczny audio MX802 8-kanałowy z USB i BT Ibiza Sound:

Kanały MONO: 8
Kanały AUX: 1
Funkcje: Odtwarzacz i nagrywarka USB
Bluetooth: tak
Korektor graficzny: 7-pasmowy
Wyjście AUX: tak
Wyjście REC: tak
Monitor słuchawek: tak
Wbudowane efekty: ECHO i REVERB
Wymiary: 41x 38x 7,5cm
Waga: 5kg
Gwarancja: 3 lata

30 Inne produkty w tej samej kategorii: