RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Ekologiczne słomki metalowe rurki 8 sztuk wielorazowe czyścik wyciory

M509091539

Nowy produkt

Zestaw ośmiu metalowych słomek wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej dając gwarancję na wieloletni okres użytkowania. Powoli kończymy z plastikiem i śmieciami na plaży w lasach, barach oraz w domu. Metalowe słomki są ekologiczne i w żaden sposób nie wpływają na zanieczyszczenia. Plastikowe słomki jeszcze niedawno były najczęściej wyrzucanym śmieciem na plaży. Kupując ten produkt otrzymasz 8 metalowych słomek, cztery proste i cztery wygięte oraz dwa wyciory do ich czyszczenia. Słomki można również czyścić w zmywarce. Ty też zadbaj o środowisko i zrezygnuj z plastiku, który tak mocno zaśmieca naszą planetę.

Więcej szczegółów


14.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

EKOLOGICZNE - trzeba skończyć z plastikowymi słomkami, ponieważ jeszcze niedawno były one najczęściej wyrzucanym śmieciem na plaży! Metalowe słomki są ekologiczne i w żaden sposób nie wpływają na zanieczyszczenia. Chroń środowisko!

WIELORAZOWEGO UŻYTKU
- słomki wykonane zostały z wysokiej jakości metalu, który pozwoli na wieloletni okres użytkowania, bez problemu możemy je myć w zmywarce! Do zestawu dołączono również szczoteczkę (wycior), która umożliwia wygodne i dokładne czyszczenie, nawet po koktajlach.

FUNKCJONALNE
- sprawdzą się zarówno do ciepłych kaw oraz herbat jak i zimnych soków, drinków, koktajli, smoothie itp.

PRAKTYCZNE
- możemy zabrać je ze sobą w teren, na wycieczkę, imprezę, gdziekolwiek chcesz. Metalowe słomki to świetny pomysł do codziennego użytkowania, a zarazem na spotkania ze znajomymi, rodziną, wesela i wiele innych okazji.

Ekologiczne słomki metalowe rurki 8 słomek wielorazowe czyścik

Specyfikacja słomek:

Materiał: stal nierdzewna
Kolor: srebrny
Wymiary słomki (dł/szer): 21,5/0,8cm
Waga zestawu: 165g

Zawartość zestawu:

- 8 słomek (4 proste + 4 zagięte)
- 2 szczoteczki do czyszczenia

Ekologiczne słomki metalowe rurki 8 sztuk wielorazowe czyścik wyciory

Chroń środowisko! Każdy mały krok sprawi, że przyczyniasz się do ochrony.


W zestawie znajduje się prosta oraz zakrzywiona słomka, w zależności od tego którą kto woli, zestaw spełni oczekiwania każdego. Korzystanie z nich nie pozostawia metalicznego smaku, a użytkowanie ich jest całkowicie bezpieczne; sprawdzą się do ciepłych jak i zimnych napoi. Słomki wpasują się w każdy klimat imprezy. Bez problemu możesz je myć w zmywarce, do zestawu dołączono również szczoteczkę, która umożliwia wygodne i dokładne czyszczenie, nawet po koktajlach!

Koniec plastiku i śmieci - tylko eko słomki

30 Inne produkty w tej samej kategorii: