RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Aerator trawnikowy buty z kolcami do napowietrzania trawy na klips

M4012180

Nowy produkt

Buty z kolcami to gadżet bardzo przydatny w ogrodzie. Jego kolce delikatnie i bezpiecznie nakłuwają warstwę gleby, dzięki czemu jest ona mniej zbita oraz lepiej napowietrzona. Sprawia ponadto, że woda oraz substancje odżywcze z nawozów łatwiej przenikają w głąb gleby, co sprawia, że masa korzeniowa murawy się zwiększa. Niewielkie wymiary to bez wątpienia ogromna zaleta tego gadżetu. Aerator do trawy zajmuje niewiele miejsca, w stosunku do swoich odpowiedników w postaci narzędzi czy maszyn. Można go bez problemu przechowywać, ponadto jego transport nie jest problematyczny. Stosowanie aeratora sandałowego doskonale pobudza trawę do wzrostu i sprawia, że rośnie ona równomiernie. Zabieg ten pozwoli na polepszenie kondycji trawnika po zimie i jednocześnie pozwoli zadbać o trawnik, który jest intensywnie użytkowany.Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


29.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

PRZYDATNY GADŻET W OGRODZIE – aerator do trawy delikatnie nakłuwa glebę, dzięki czemu ułatwia jej napowietrzanie w głębszych warstwach, a ponadto pozytywnie wpływa na przenikanie do nich wody oraz substancji odżywczych (np. nawozów). Taki zabieg pozytywnie wpływa również na trawę – wzmacnia jej korzenie i wyrównuje darń, a poza tym pozytywnie wpływa na regenerację trawnika po zimie.

UNIWERSALNY ROZMIAR – aerator sandałowy można bez problemu dopasować do wielkości stopy, wysokości podbicia czy rodzaju obuwia. Posiada regulowane paski zapinane na klamry, dzięki którym nie spada z obuwia.

PROSTY MONTAŻ - wystarczy przykręcić kolce, założyć pasy w odpowiednich miejscach i GOTOWE!

RÓWNOMIERNY NACISK – ostre kolce rozmieszczone są na całej powierzchni podbicia, co sprawia, że nacisk buta na aerator sandałowy jest równomierny i nie wymaga użycia dużej ilości siły nawet od osoby o mniejszej masie. Kolce docierają głęboko, nawet w przypadku mocno zbitej gleby.

NIEWIELKIE WYMIARY – większość aeratorów to duże urządzenia/narzędzia, które są problematyczne w przechowywaniu bądź przenoszeniu. Buty z kolcami do napowietrzania nie zajmują wiele miejsca, a bardzo dobrze spełniają swoje zadanie.

Dane techniczne:

Materiał: PP+PE
Ilość kolców: 26
Długość kolca: 5cm
Długość całkowita paska: 65cm
Zestaw zawiera: 2 sztuki
Przeznaczenie: napowietrzanie powierzchni zielonych: tak
Waga: 0,65kg
Waga w opakowaniu: 0,76kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: