Maska ochronna maseczka filtr FFP2 Niemiecka 95% wygodna dopasowana

FPP2

Producenta

Maska ochronna filtrująca to doskonały sposób na ochronę dróg oddechowych przed bakteriami chorobotwórczymi oraz infekcjami wirusowymi. Noszona przez osoby zarażone zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się choroby do minimum. Wykonana została ze specjalnej włókniny filtracyjnej, która zmniejsza ryzyko przedostania się niepożądanych drobnoustrojów do układu oddechowego użytkownika. Co potwierdza EN 149:2001+A1:2009 oraz filtracja na poziomie 95% cząstek o wielkości 0.3 mikronów. Maseczka posiada dwie elastyczne i niezwykle wytrzymałe gumki, które uszczelniają maskę i sprawiają, że dokładnie przylega do twarzy. Założone zapobiegają zsuwaniu się maseczki z twarzy. Technologia zastosowana przy produkcji maseczki sprawia, że nie dolega ona do ust i dolnej części nosa nawet przy "wdechu"!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2,49 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Cechy produktu:

MEDYCZNA JAKOŚĆ = NAJWYŻSZA OCHRONA – maska filtrująca to doskonały sposób na ochronę dróg oddechowych przed bakteriami chorobotwórczymi oraz infekcjami wirusowymi. Kupując maseczkę FFP2 masz pewność, że masz certyfikowaną maskę wyprodukowaną w fabryce wyspecjalizowanej w produkcji materiałów ochrony osobistej z wykorzystaniem najlepszych materiałów dostępnych na rynku z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

UNIWERSALNY ROZMIAR – dzięki odpowiedniemu kształtowi miseczki maska zapewnia idealne dopasowanie niezależnie od kształtu i wielkości twarzy użytkownika. Z obu stron mocowana za pomocą delikatnych gumek. Maska posiada metalowy klips, dzięki któremu możemy idealnie dopasować ją do twarzy zapewniając tym samym bardzo dobrą szczelność.

WYGODNA – produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia wygodę i komfort podczas użytkowania. Nosząc maseczkę możesz swobodnie oddychać. Nie będzie przeszkadzała podczas wykonywania codziennych czynności.

PAKOWANE POJEDYNCZO – maseczka została wyposażona w zawór wydechowy. Dzięki niemu wydychane powietrze zostanie szybko odprowadzone. Świetnie sprawdzi się zatem jako separator przed zarażeniem osoby zdrowej przebywającej w otoczeniu chorych lub potencjalnych nosicieli wirusa.

Specyfikacja:

- producent Zishan
- według producenta można ją stosować do 3 dni
- certyfikat EN 149:2001+A1:2009
- dopuszczona do sprzedaży na europejski rynek
- filtracja na poziomie 95% cząstek o wielkości 0.3 mikronów
- filtr FFP2
- rozmiar uniwersalny
- kolor biały
- waga 10 gram

Maska ochronna maseczka filtr FFP2 Niemiecka 95% wygodna dopasowana

Maska ochronna maseczka filtr FFP2 Niemiecka 95% wygodna dopasowana

9 Inne produkty w tej samej kategorii: