RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Maska do nurkowania i rurka dla dzieci Rekin INTEX 55944 zestaw

INTEX 55944

Nowy produkt

Każdy chciałby zobaczyć co jest pod wodą i do tego móc oddychać. Dlatego producent Intex stworzył nowy zestaw do nurkowania dla dzieci. Maska rekin w kompleice z rurką przeznaczona jest dla dzieci wieku 3-6 lat. Maska dopasowana jest do głowy dziecka i osłania oczy oraz nos. Nurkowanie to jedna z ulubionych aktywności podczas zabawy w wodzie. Dlatego, aby nauka nurkowania była łatwa i przyjemna, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie. Maska wykonana jest z trwałego materiału, odpornego na uszkodzenia. Okular wzmocniono poliwęglanem, by zapewnić Twojemu dziecku bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Do zestawu dołączona jest rurka, która umożliwi sprawny przepływ powietrza i ułatwi dziecku oddychanie pod wodą.

Więcej szczegółów


25.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownika 3-6 lat

Więcej informacji

Zestaw do nurkowania:

- w zestawie maska i rurka
- dopasowuje się do twarzy
- osłona rurki przeciw zalaniu
- wolne od lateksu

Specyfikacja:

Rozmiar: uniwersalny
Soczewki: hypoalergiczne
Pasek: silikonowy
Sugerowany wiek: od 3 do 6 lat

Produkt jest wolny od lateksu i został wykonany w oparciu o wszelkie normy w zakresie bezpieczeństwa. Zestaw do nurkowania Rekin marki Intex przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 6 roku życia. Sprawdzi się podczas nauki pływania i nurkowania w basenie lub jeziorze. Świetnym wizerunkiem zachęci maluchy czegoś więcej niż tylko chlapania się w wodzie. Ten kolorowy zestaw do nurkowania pozwoli mu zbadać i odkrywać tajemnice podwodnego świata.

27 Inne produkty w tej samej kategorii: