Lampki 100 LED eksplodująca gwiazda kula choinkowe na baterie fajerwerki

Producenta

LAMPKI 100 LED EKSPLODUJĄCA GWIAZDA to doskonała kompozycja, która idealnie nada się do ozdobienia różnych witryn, domów ścian oraz kreatywnych kompozycji. Jest to również doskonała ozdoba świąteczna, która nada specyficznego klimatu każdemu wnętrzu.  Druciki można wyginać i formować na różny sposób.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

39,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Zasilanie na baterie
Ilość diod LED 100 diod
Do użytku wewnątrz i zewnątrz

Więcej informacji

Lampki 100 LED eksplodująca gwiazda kula choinkowe na baterie fajerwerki. Składa się z 50 drucików na których znajduje się aż 100 małych LED-owych diod. Można stworzyć z nich gwiazdę, kulę lub imitację zimnych ogni. Lampki fajerwerki są wodoodporne dzięki czemu możemy zanurzyć je w wodzie stworzyć niezwykłe ozdoby. Zasilane są za pomocą 4 baterii AA. Na małym akumulatorku, do którego są podłączone znajduje się haczyk służący do zawieszenia lampek na półce, suficie czy starej belce. Sterowane pilotem, posiadają osiem różnych trybów świecenia oraz 11 poziomów jasności.

8 TRYBÓW ŚWIECENIA - lampki posiadają aż osiem różnych trybów świecenia oraz 11 poziomów jasności, dzięki czemu tworzą wyjątkową i niepowtarzalną dekorację każdego wnętrza. Mają one różne prędkości oraz sekwencje. Wszystkim sterować można za pomocą pilota. Świecą białym chłodnym światłem, które nie drażni oczu. Lampki zasilane są bateriami, dzięki czemu nie musimy martwić się o dostępność źródła zasilania. Można nimi udekorować każdą powierzchnię, również w niestandardowych miejscach – bez kabli i przedłużaczy.

STEROWANE PILOTEM
- lampki sterowane są za pomocą niezwykle poręcznego i wygodnego pilota na baterie (znajdują się w zestawie). Posiada on wiele przycisków dzięki którym możemy zmieniać intensywność światła, tryby oraz włączać i wyłączać ozdobę. Lampki posiadają również timer, dzięki któremu możemy zaprogramować czas ich świecenia . Będzie to bardzo wygodne wieczorem. Dekoracja sprawi, że w sypialni lub innym pomieszczeniu zapanuje wyjątkowy nastrój a Ty możesz spokojnie zasnąć lub oddać się innym czynnością bez strachu o ciągle świecących się lampkach.

ENERGOOSZCZĘDNE
- dzięki temu, że lampki są LED-owe pobierają znacznie mniej energii niż tradycyjne źródła światła, bo świecąc nie emitują ciepła. Cechuje je również długi czas pracy od 15 000 h do nawet 35 000 h. Diody podobnie jak tradycyjna żarówka produkują światło o widmie ciągłym. Mają również bardzo wysoki wskaźnik oddawania barw. Dzięki swojej energooszczędności świetnie sprawdzą się jako nowoczesne lampki nocne, które zawiesić możemy na suficie czy ścianie. Bez problemu możemy nimi sterować za pomocą pilota co zdecydowanie ułatwia użytkowanie.

Specyfikacja:

Zasilanie: 4x AA
Wymiar (szer/wys): 10/15cm
Waga: 0,1kg
Waga z opakowaniem: 0,14kg
Emitowane światło: biały ciepły

50 DRUCIKÓW, A NA NICH 100 DIOD LED

Kompozycja składa się aż z 50 drucików. Na każdym znajdują się dwie małe diody LED, co po zaświeceniu daje wyjątkowy i realistyczny efekt sztucznych ogni. Rewelacyjna ozdoba sprawi, że każde wnętrze będzie wyglądało zjawiskowo.


Lampki 100 LED eksplodująca gwiazda kula choinkowe na baterie drucik dekoracyjne
Lampki 100 LED eksplodująca gwiazda kula choinkowe na baterie drucik dekoracyjne

POJEMNICZEK NA BATERIE Z HACZYKIEM

Na czubku pojemniczka znajduje się mały haczyk, który pozwala na zawieszenie lampek na suficie półce lub innym wybranym miejscu. Przezroczysty i wytrzymały kabel będzie dodatkowo podtrzymywał wiszącą kompozycją i zapobiega zerwaniu.

PILOT

Do zestawu dołączony został pilot, dzięki któremu można włączać, wyłączać oraz mieniać tryby i poziom jasności lampek. Ponadto posiada funkcję timer – możemy zaprogramować czas świecenia kompozycji.
Lampki 100 LED eksplodująca gwiazda kula choinkowe na baterie drucik dekoracyjne Lampki 100 LED eksplodująca gwiazda kula choinkowe na baterie drucik dekoracyjne

30 Inne produkty w tej samej kategorii: