RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Solarny panel do basenu podgrzewacz do wody 110 x 171 cm Bestway 58423

58423 Bestway

Nowy produkt

Panel solarny, inaczej mata podgrzewająca wodę w basenie to łatwy i tani sposób aby podnieść temperaturę wody w basenie ogrodowym. Możemy wykorzystać energię słoneczną, która jest za darmo. Firma Bestway prezentuje nowe rozwiązanie, które pasuje do basenów ogrodowych ze złączami 32mm i 38mm. Wystarczy położyć matę na płaskiej powierzchni, gdzie sięgają promienie słoneczne i podłączyć ją do basenu za pomocą dwóch węży. Panele są bezobsługowe, należy połączyć je z pompą filtrującą zachowując odpowiednią kolejność. Basen ogrodowy, kolejno pompa basenowa, panele słoneczne i znów basen. Przepływająca przez matę woda ogrzewa się i wraca z powrotem do zbiornika. Mata powoduje wzrost temperatury nawet o 3 – 5 stopni Celsjusza. Prezentowany podgrzewacz wody jest przystosowany do pracy z pompami filtrującymi firmy Intex i Bestway.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


269.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Więcej informacji

W zestawie znajdują się adaptery i złączki do pomp o średnicy węża 38 oraz 32mm. Dzięki panelom, możemy podnieść temperaturę wody średnio o 3 do 5 stopni C. Odpowiednio do gabarytów basenu, można połączyć ze sobą więcej paneli tworząc bardziej efektywne ogrzewanie. Panele do siebie pasują, są modułowe, a wszystkie potrzebne złączki są w komplecie. W dużym basenie woda szybko się wychładza, szczególnie nocą. Następnego dnia, aby kąpielisko było przyjemne dla ciała, możemy szybciej i bardziej nagrzać wodę zwiększając sposób przechwytywania promieni słonecznych. Woda może być ogrzewana równocześnie przez pokrywę solarną oraz panele słoneczne. Dzięki temu kąpielisko szybciej będzie gotowe do kąpieli. Mata stworzona została z mocnego PVC. Łatwo się ją transportuje i przenosi.

Zalety produkty:

- podgrzewa wodę w basenie
- ekonomiczne w użyciu
- wymaga pompy filtrującej
- 2 adaptery dla węży 38 mm
- możliwość łączenia wielu paneli
- do wszystkich basenów Bestway
- 100 % ekologiczne rozwiązanie

Dane techniczne:

Wymiary: 171 x 110 cm
Waga: 7,30 kg
Podgrzewanie: o około 3-5 C
Średnica węża: 38 mm
Pompa basenowa na filtry wymienne: do 9465 l/h
Pompa piaskowa: do 7570 l/h
Kompatybilność: wszystkie baseny Bestway

6 Inne produkty w tej samej kategorii: