RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Projektor LED oświetlenie świąteczne na dom płatki śniegu falowanie

MAX7011291

Nowy produkt

Świąteczny projektor LED to rodzaj oświetlenia zewnętrznego które sprawi, że Twój dom będzie prezentował się wyjątkowo. Ten model wyświetli falujące płatki śniegu na budynku. Jest to zdecydowanie najłatwiejszy i najszybszy sposób na dekorację świąteczną. Wystarczy ustawić go przed domem i cieszyć się wyjątkową szatą graficzną. Aby ułatwić montaż urządzenia do zestawu dołączona została nasadka oraz szpikulec, które wystarczy przymocować do projektora za pomocą śrubek i wbić w ziemię. Za pomocą samej nasadki możemy przytwierdzić urządzenie do ściany, płotu lub drzewa. Następnie projektor wystarczy podłączyć go do gniazdka i od razu możemy cieszyć się rewelacyjną dekoracją świąteczną.

Więcej szczegółów


43.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Specyfikacja:

Moc: 5W
Zasilanie: sieciowe
Wymiary (dł/szer/wys): 10/10/31cm
Długość przewodu: 3m
Waga zestawu: 0,4kg
Waga z opakowaniem: 0,52kg

PROJEKTOR LED - urządzenie będzie fantastycznie ozdabiać dom wyświetlając na ścianie płatki śniegu. Dzięki obracającemu się panelowi symbole są w ciągłym ruchu . Idealnie nadaje się zarówno do użytku wewnętrznego i zewnętrznego ze względu na swoją metalową obudowę.

SZYBKI MONTAŻ - projektor posiada nasadkę, do której należy przytwierdzić ostry szpikulec. Dzięki niemu bez problemu możemy osadzić go w ziemi. Wystarczy przymocować nasadkę oraz szpikulec do projektora za pomocą śrubek i jest gotowy do użycia. Urządzenie posiada również opcję przytwierdzenia do pionowej powierzchni za pomocą nasadki.

ENERGOOSZCZĘDNY - projektor LED to świetna alternatywa dla osób, które oświetlają swoje domy na święta za pomocą dużej ilości lampek.  Projektor sprawi, że budynek będzie wyróżniał się wśród innych a ponadto zmniejszy pobór prądu w porównaniu do tradycyjnych lampek.

Projektor LED oświetlenie świąteczne na dom płatki śniegu falowanie

3 Inne produkty w tej samej kategorii: