RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Rowerek rehabilitacyjny do ćwiczenia treningowy rotor rower

MAX-9173147

Nowy produkt

Ćwiczenia na rowerze treningowym pomagają poprawić wydajność układu krążenia i oddechowego. Dodatkowo możemy wzmocnić mięśnie i ogólną kondycje psychofizyczną, a także zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej. Rotor przeznaczony jest zarówno osobom wymagającym rehabilitacji jak również posiadającym dysfunkcję kończyn górnych i dolnych. Korzystanie z rowerka zapobiega zanikom mięśniowym. Urządzenie nie obciąża stawów, ani organizmu, dlatego może być używane zarówno przez osoby młodsze jak i starsze. Doskonale sprawdzi się osobom, które posiadają siedzący tryb życia np. przy biurku oraz osobom starszym o ograniczonej sprawności ruchowej. Rowerek również sprawdzi się kobietom w ciąży, szczególnie w ostatnich miesiącach. Swoje osiągnięcia odczytasz na elektronicznym wyświetlaczu LCD.

Więcej szczegółów


119.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

ZALETY KORZYSTANIA Z ROWERKA

- ćwiczenia można wykonywać w pozycji siedzącej, pracując rękoma lub nogami (dlatego można również ćwiczyć na wózku inwalidzkim)
- zapobiega zanikom mięśni
- poprawa sprawności układu krążeniowo-oddechowego
- wspomaga ukrwienie kończyn w zasięgu krążenia tętniczego, żylnego, limfatycznego
- pozwoli zniwelować skurcze
- pomaga w walce z nadwagą
- zmniejsza ryzyko występowania kontuzji
- wzmacnia układ sercowo-naczyniowy

Cechy produktu:

2w1 – rotor to urządzenie, które jest przeznaczone do ćwiczeń górnych oraz dolnych partii ciała. Pozwala na pedałowanie zarówno nogami jak i rękoma, co sprawia, że ruch oddziałuje na barki, ramiona, górną część pleców oraz nogi. Doskonale sprawdzi się dla osób prowadzących siedzący tryb życia np. przy biurku oraz dla osób starszych o ograniczonej sprawności ruchowej. Rowerek również sprawdzi się dla kobiet w ciąży, szczególnie w ostatnich miesiącach. Ze względu na jego funkcjonalność mogą z niego korzystać również osoby na wózku inwalidzkim. Rowerek jest niewielki, więc przechowywanie go nie stanowi żadnego problemu.

KOMPUTER LCD - trenażer jest wyposażony w komputer mierzący niezbędne informacje tj.: całkowity czas treningu, całkowita przebyta odległość, całkowity czas ruchu podczas treningu, całkowity czas ruchu podczas wszystkich sesji (wartość resetuje się po wymianie baterii) oraz liczba spalonych kalorii. Licznik umożliwia pełną kontrolę w trakcie treningu, a także obserwowanie postępu z treningu na trening.

WIELE KORZYŚCI - korzystanie z rowerka przynosi szereg korzyści. Zapobiega zanikom mięśni, poprawia sprawność układu krążeniowo-oddechowego, wspomaga ukrwienie kończyn w zasięgu krążenia tętniczego, żylnego, limfatycznego. Rotor pozwoli również zniwelować skurcze, wspomaga układ sercowo-naczyniowy, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji oraz pomaga w walce z nadwagą.

BEZPIECZNE KORZYSTANIE – rowerek pod stabilizatorami posiada antypoślizgowe nakładki, które zapewniają doskonałą przyczepność, zarówno podczas korzystania nogami, jak i rękoma. Nie będzie on się przesuwał podczas ćwiczeń, nawet na śliskich panelach, czy też stole. Dodatkowo obydwa pedały posiadają również antypoślizgową strukturę, która gwarantuje komfortowe użytkowanie.
 
Specyfikacja:

Zasilanie: 1x AAA (w zestawie)
Działanie: dwukierunkowe
Regulacja oporu: ręczna
Maksymalna waga użytkownika: 100kg
Wymiary (dł/szer/wys): 35/41/30cm
Waga: 3,5kg
Waga z opakowaniem: 3,8kg

JAK ĆWICZYĆ?
Jeżeli wykonujesz trening nóg usiądź na krześle o odpowiedniej wysokości. Zaleca się, aby kąt między udem a łydką był mniejszy niż 120 stopni, w przeciwnym razie rowerek może przesunąć się do przodu.

Rowerek rehabilitacyjny do ćwiczenia treningowy rotor rower

4 Inne produkty w tej samej kategorii: