RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Uchwyty do robienia pompek z linkami deska z instrukcją Push Up do ćwiczeń

M3114200

Nowy produkt

Deska umożliwia ćwiczenie mięśni całego ciała w każdym miejscu w którym się znajdujesz. System składania sprawia że możesz na niej ćwiczyć nie tylko w domu, ale wygodnie zabrać tam gdzie się wybierasz np. na wakacje, do hotelu, szkoły czy pracy. Deska z uchwytami do ćwiczeń to świetne urządzenie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Umożliwia trening wybranych przez siebie partii mięśni poprzez odpowiednie ustawienia kąta i pozycji uchwytów. Za pomocą własnej masy ciała umożliwia rzeźbienie mięśni kończyn górnych i tułowia, a dzięki elastycznym linkom, które są w zestawie zadbasz również o swoje pośladki i nogi. Nasza wielofunkcyjna deska do ćwiczeń z uchwytami do pompek oraz elastycznymi linkami to to idealny przyrząd do domowej siłowni! Dzięki temu przyrządowi oraz swojemu wysiłkowi wyrzeźbisz górne jak i dolne partie ciała.

Więcej szczegółów


50.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

25W1 - najbardziej funkcjonalny zestaw z aż 25 możliwościami różnych ustawień uchwytów i linek pozwala na pracę wielu partii mięśni podczas ćwiczeń.

KOLORY WSKAZUJĄ KTÓRE PARTIE ĆWICZĄ - 4 kolory możliwych ustawień podpórek wskazują najbardziej zaangażowaną grupę mięśni: zielony to plecy, niebieski - ramiona, żółty - triceps, a czerwony - klatka piersiowa.

UCHWYTY DO POMPEK ORAZ LINKI DO FITNESSU W ZESTAWIE - uchwyty do pompek umożliwiają trening wszystkich górnych partii mięśni poprzez odpowiednie ustawienia kąta i pozycji uchwytów. Deska za pomocą własnej masy ciała umożliwia rzeźbienie mięśni kończyn górnych oraz tułowia, a dzięki elastycznym linkom zadbasz również o swoje pośladki i nogi.

NAJWIĘKSZE ZALETY ĆWICZENIA NA DESCE - różne ustawienia podpórek w celu ćwiczenia określonych partii mięśniowych; spalasz kalorie i budujesz siłę dzięki innowacyjnemu systemowi; maksymalizujesz ogólną siłę i wytrzymałość poszczególnych części ciała.

KOLORY WSKAZUJĄ, KTÓRĄ GRUPĘ MIĘŚNI ĆWICZYSZ:

Linie żółte:  kształtują mięśnie trapezowe i zapewniają wiele efektywnych pozycji oraz kątów do treningu mięśni grzbietu.
Linie zielone: kształtują mięśnie tricepsów i zapewniają wiele efektywnych pozycji oraz kątów do treningu peptydowych mięśni trójgłowych.
Linie czerwone: kształtują górne partie mięśni i zapewniają wiele efektywnych pozycji oraz kątów do treningu mięśni barkowych i klatki piersiowej
Linie niebieskie: kształtują mięśnie kończyn górnych i zapewniają wiele efektywnych pozycji oraz kątów do treningu mięśni klatki piersiowej.
Linki do fitnessu: kształtują mięśnie kończyn dolnych oraz pośladków.

Specyfikacja:

Materiał: ABS z recyklingu;
Wzmacnia: klatkę piersiową, ramiona, plecy, tricepsy; nogi, pośladki;
Wymiary deski (wys/szer/gł): 10/64,5/19,5cm;
Waga: 1,15kg;
Waga w opakowaniu: 1,30kg

Zawartość zestawu:

- deska
- 2 uchwyty do pompek
- 2 linki do fitnessu
- 8 gumek antypoślizgowych

30 Inne produkty w tej samej kategorii: