RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Rozkładana ławka ogrodowa cateringowa bankietowa 180 cm Technorattan czarna

M9012282

Nowy produkt

Składana ławka ogrodowa z technorattanu znajdzie swoje miejsce w każdym ogrodzie lub na działce. Sama w sobie, gdy jest nie używana, zajmuje niewiele miejsca. Wykonana z technorattanu prezentuje się bardzo atrakcyjnie, a ponadto jest łatwa w utrzymaniu czystości i wytrzymała. Ze względu na to że jest składana z powodzeniem można wykorzystać ją również w innych miejscach, w tym również podczas imprez plenerowych, a nawet w domu, gdy zajdzie taka potrzeba. Będzie ona idealnym uzupełnieniem stołu o takiej samej długości blatu, gwarantując wygodne miejsce do wspólnego biesiadowania większej ilości osób. Trzeba również dodać, że ta ławka ogrodowa z HDPE o wyglądzie technorattanu posiada bardzo solidną konstrukcję. Stoi stabilnie i nie przechyla się, ponadto jej siedzisko wykonane z technorattanu jest wygodne i lekko elastyczne, przez co może wytrzymać również większe obciążenia. Dodatkowe zabezpieczenie w postaci pierścienia sprawi, że ławka nie złoży się samoczynnie podczas użytkowania.

Więcej szczegółów


119.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

SKŁADANA NA PÓŁ W FORMĘ WALIZKI – ławka ogrodowa wykonana z technorattanu w kilka chwil może zostać złożona do formy wygodnej walizki. Posiada uchwyt ułatwiający przenoszenie, co jeszcze bardziej wpływa na komfort jej użytkowania.

WYGODNE SIEDZISKO Z TECHNORATTANU – składana ławka ogrodowa posiada bardzo wygodne siedzisko, które wykonane jest z technorattanu. Jest to tworzywo sztuczne, które swoim wyglądem imituje nieco splot rattanowy, a jednocześnie cenione jest za swoją dużą elastyczność i wytrzymałość większych obciążeń.

AŻ 180 CM DŁUGOŚCI – długość siedziska oraz duża wytrzymałość jaką posiada ławka składana z technorattanu sprawia, że wygodnie może na niej usiąść do 4-5 osób.

SOLIDNA KONSTRUKCJA – składana ławka wyróżnia się dużą wytrzymałością i stabilnością, dzięki czemu wytrzyma bez problemu większe obciążenie i przetrwa znacznie dłużej niż jeden sezon. Siedzisko wykonane jest z mocnego tworzywa HDPE, a rama ze stali malowanej proszkowo, rurki ramy mają fi 22x1mm.

Specyfikacja:

Składana: w formie walizki
Materiał: HDPE / stal malowana proszkowo
Rama: rurki o fi 22 x 1 mm
Wymiary: 180/74/74 cm
Wymiary po złożeniu: 91/30/8,5 cm
Waga: 6,090 kg
Waga w opakowaniu: 8 kg

14 Inne produkty w tej samej kategorii: