RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Trampolina dmuchana z piłeczkami Fisher-Price Bestway 93542 dla dzieci

93542

Producenta

Dmuchana trampolina Fisher-Price w komplecie z piłeczkami renomowanej firmy Bestway to niesamowity plac zabaw przeznaczony dla dzieci od 3 roku życia.

Więcej szczegółów


429,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Trampolina dmuchana z piłeczkami Fisher-Price Bestway 93542 dla dzieci. Posiadanie takiego produktu na własność umożliwi Twoim dzieciom ekscytującą zabawę i pozbycie się nadmiaru energii. Trampolina o wymiarach 175 x 173 x 114 cm została zaprojektowana na wzór swoich większych odpowiedników występujących na festynach - zamków do skakania. Trampolina dla dzieci została wykonana z mocnego materiału, a zalecana łączna waga użytkowników to 85 kilogramów. Takie parametry powinny wystarczyć do swobodnej zabawy grupce maluchów.

Zaopatrzenie się w dmuchaną trampolinę do skakania spowoduje, że Twój maluch pokocha zabawy na świeżym powietrzu. Wysokie i miękkie ścianki zabezpieczone siatką oraz miękka podłoga umożliwią bezpieczną zabawę. W razie uszkodzenia powierzchni dmuchanej, producent dołączył do zestawu łatkę naprawczą. Dzięki niej szybko i łatwo usuniesz usterkę, a zabawa nie będzie miała końca.

Zalety dmuchanej zabawki:

- dmuchana podłoga
- wysokie, miękkie ścianki
- 25 kolorowych piłeczek
- łatka naprawcza w zestawie

Trampolina dmuchana Fisher-Price Bestway 93542 dla dzieci:
    
Wymiary 175 x 173 x 114 cm
Materiał PVC
Waga 8,9 kg
Maksymalne obciążenie 85 kg
Zalecany wiek od 3 lat

Ostrzeżenie. Wyłącznie do użytku domowego (na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń).

4 Inne produkty w tej samej kategorii: