RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Napęd CD-R combo DVD zewnętrzny nagrywarka płyt USB 3.0 Typ C

M17991409

Producenta

Napęd zewnętrzny z nagrywarką płyt CD podłączany na USB do laptopa.

Więcej szczegółów


64,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Napęd CD-R combo DVD zewnętrzny nagrywarka płyt USB 3.0 Typ C. Jego największe cechy to smukły kształt, niska waga i niewielkie gabaryty, które pozwalają na łatwe przechowywanie oraz przenoszenie w plecaku, torbie, a nawet w kieszeni. Możliwość obsługi płyt CD oraz DVD przez zewnętrzny napęd to rozwiązanie, które wesprze wykorzystywanie urządzeń nie wyposażonych w tego rodzaju sprzęt. Może także stanowić dodatkowy moduł odczytu i zapisu płyt w przypadku konieczności szybkiego, bezproblemowego i atrakcyjnego pod względem ekonomicznym rozbudowania komputera stacjonarnego lub przenośnego. Napęd zewnętrzny umożliwia odczyt płyt CD oraz DVD, a także nagrywanie płyt CD.

NAGRYWA I ODTWARZA - jest to zewnętrzny napęd optyczny z interfejsem USB 3.0, który umożliwia odtwarzanie  CD/DVD z prędkościami odczytu CD: 24x, prędkość odczytu DVD: 16x. Nagrywarka CD-ROM, prędkość zapisu CD: 16x.

KABEL W ZESTAWIE - napęd połączony z  kablem USB z rozgałęźnikiem USB-C. Można go używać bez wymaganego adaptera, bez względu na to, czy komputer jest wyposażony tylko w porty USB-A lub USB-C. Obsługiwane systemy Mac OS, Windows 11/10/8.1/7/XP i Linux OS, dzięki czemu można go używać na laptopach Apple MacBook Pro, MacBook Air, iMac, Mac Mini, Windows 10/8/7/XP i Linux oraz komputery stacjonarne

KOMPAKTOWY – smukły kształt, niska waga i niewielkie gabaryty pozwalają na łatwe przechowywanie oraz przenoszenie w plecaku, torbie, a nawet w kieszeni, co zapewnia korzystanie z niego w czasie podróży.

PRZENOŚNY – napęd może działać całkowicie niezależnie, a do jego uruchomienia potrzebny jest jedynie znajdujący się w zestawie kabel, który pozwala na podłączenie do komputerów, a także innych sprzętów elektronicznych, w tym również telewizorów.

PLUG & PLAY – w najnowszych wersjach systemów operacyjnych, napęd zazwyczaj nie wymaga instalacji sterowników, aby działać; jest gotowy od razu po uruchomieniu.

Największe zalety produktu:

- ultra-cienki, ultralekki, klasyczny wygląd
- brak potrzeby zewnętrznego zasilania
- odtwarza CD/DVD
- nagrywa CD
- przenośny
- podłącz i używaj PLUG&PLAY
- niskie zużycie energii
- działa na dowolnym laptopie oraz komputerze stacjonarnym
- posiada antypoślizgowe stopki
- kabel schowany w wytłoczce

Specyfikacja nagrywarki zewnętrzny napęd optyczny USB 3.0:

prędkość odczytu CD: 24x
prędkość zapisu CD: 16x
prędkość odczytu DVD: 16x
pamięć podręczna: 2 MB
rozgałęźnik  USB - USB Typu-C
zasilanie: 5V (USB 3.0)
obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS, Windows 11/10/8.1/7/XP i Linux OS, dzięki czemu można go używać na laptopach Apple MacBook Pro, MacBook Air, iMac, Mac Mini, Windows 10/8/7/XP i Linux oraz komputery stacjonarne
kompatybilny z: USB 3.0 / 2.0 / 1.1 / 1.0
długość kabla USB 3.0: A/B: 20 cm
wymiary (dł/szer/wys): 14,5 x 14,5 x 2 cm
waga: 327g
waga z opakowaniem: 365g

Zawartość zestawu:

- napęd zewnętrzny
- kabel USB 2.0 A/B
- kabel zasilający USB 2.0
- płyta CD ze sterownikami oraz programem do nagrywania

30 Inne produkty w tej samej kategorii: