Basen ogrodowy 732 x 132 cm stelażowy Ultra XTR Frame 17w1 INTEX 26340

26340-17w1

Producenta

Basen okrągły na stelażu w zestawie Deluxe 17w1 to jeden z największych basenów ogrodowych w ofercie naszego sklepu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

4 390,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu okrągły
Średnica basenu 732cm
Wysokość basenu 132cm
Pompa filtrująca piaskowa
Chemia w zestawie Tak
Zawartość zestawu Full zestaw
Mata w zestawie Tak
Pokrywa na basen Tak
Dozownik do chemii w zestawie Tak
Drabinka w zestawie Tak
Piasek do pompy Tak
Typ filtra piasek kwarcowy
Przepustowość pompy 10500 litrów

Więcej informacji

Basen ogrodowy 732 x 132 cm stelażowy Ultra XTR Frame 17w1 INTEX 26340. Model Intex #26340 to kąpielisko o wymiarach 732 x 132 cm. Posiada nieco zmieniony kolor niecki na ciemno szary. Kupując ten produkt otrzymasz siedmiometrowy basen stelażowy w komplecie z pompą piaskową oraz najbardziej potrzebnymi akcesoriami potrzebnymi do rozłożenia zestawu. Zarówno mata pod basen oraz pokrywa to elementy bez których basen nie może prawidłowo funkcjonować. Weekend w ogrodzie lub na działce rekreacyjnej zwalnia Cię z obowiązku cotygodniowego stania w korkach. Nie spędzaj dnia za kierownicą, gdyż teraz już nie musisz tak często jeździć na kąpielisko publiczne. Mając basen ogrodowy takich wymiarów, to tak jakbyś miał własne jezioro. I wtedy weekend wygląda inaczej.

Od samego rana możesz przygotowywać grilla dla rodziny i znajomych, napić się ulubionego napoju i w każdym momencie wskoczyć to basenu. Nie zmarnujesz czasu na drogie wyjazdy i dotarcie do kąpieliska. Teraz wszystkie atrakcje możesz mieć za domem.

Metalowy stelaż oraz trójwarstwowe PVC, razem tworzą bardzo trwałą obudowę, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się z zakupu przez wiele lat. Specjalnie zaprojektowana rama łączy w sobie wysokiej jakości stal z precyzyjnie zaprojektowanym systemem blokowania, podnosząc ogólną jakość, trwałość i stabilność basenu. Wyjątkowa powłoka zewnętrzna zapewnia najwyższa odporność na rdzę. Elementy ramy po prostu łączą się ze sobą bez potrzeby stosowania kołków blokujących. Wnętrze basenu ozdabia biało niebieska mozaika. Wierzchni materiał to niezawodne i trwałe PVC wykonane w technologii Tri-Tech. Jest to materiał bardzo odporny na rozerwanie. Montaż basenu jest bardzo łatwy i nie wymaga żadnych narzędzi. Zajmuje to około 90 minut. Dołączona do zestawu instrukcja producenta jeszcze bardziej ułatwi przygotowanie tego wielkiego kąpieliska. Wystarczy złożyć stelaż i rozłożyć basen na macie. Należy zwrócić uwagę, aby dno nie było pomarszczone. Całość objęta jest gwarancją producenta. 

Potem już tylko odkręcić wodę i czekać dobę na jego napełnienie! Basen firmy Intex o wymiarach 732 x 132 cm pomieści całą Twoją rodzinę, przyjaciół i ich przyjaciół! Każdy może robić co chce, można nurkować, pływać wzdłuż, opalać się na dmuchanym materacu, pływać na pompowanych zabawkach, grać w siatkówkę wodną, albo zwyczajnie szaleć w wodzie.

Zestaw 17w1 zawiera:

Basen ogrodowy, a w tym wszystkie złączki i stelaż. Łatkę naprawczą oraz instrukcję. Pompa piaskowa wyłapie wszystkie zanieczyszczenia pływające w wodzie. Zastosowany piasek kwarcowy możemy wymieniać co kilka lat. Dzięki technologii Hydro Aeration pompa wypełni Twój basen tysiącami bąbelków, jednocześnie utleniając wodę. Mata pod zbiornik odizoluje dno od podłoża co spowalnia wychładzanie się wody. Chroni też dno basenu przed kamieniami i przetarciem. Dodatkowo stanowi miejsce gdzie możemy stanąć po wyjściu z wody. W komplecie znajduje się zawiązywana pokrywa. Jest to uniwersalne przykrycie na basen, które zapobiega przedostawaniu się zabrudzeń z powietrza. To doskonała ochrona przed liśćmi i owadami. Może też uchronić dziecko przed niekontrolowaną kąpielą. Aby wejść do kąpieliska postawisz dwustronną drabinkę Safe Ladder, która posiada dwa zaczepy, które pozwalają na szybkie odłączenie przedniej części drabinki ze stopniami, tak aby uniemożliwić dostęp do basenu dzieciom pod nieobecność osób dorosłych.

- basen ogrodowy Intex #26340
- pokrywa do przykrycia Intex
- mata pod basen Intex
- pompa piaskowa Intex
- drabinka ułatwiająca wchodzenie i wychodzenie Safe Ladder
- łatka naprawcza do basenu
- instrukcja montażu
- piasek do pompy 2x25kg
- sitka
- zaciski
- węże do pompy
- dozownik chemii
- chemia multitabletki 25x20g
- rękawki do nauki pływania
- piłka plażowa średnica 51cm
- termometr basenowy wbudowany w pływak
- siatka do wyławiania nieczystości

Dane techniczne basenu:

Wymiary basenu: 732 x 132 cm
Wzmocniona 3-warstwowa powłoka PVC: tak
Wzmocniony stelaż: metalowy, malowany proszkowo
Waga całego zestawu: 172,3 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 47241 litrów
Przewidywany czas montażu: 90 minut
Instrukcja montażu: polska

Dane techniczne pompy:

Zastosowanie do basenów: 732 cm
Wydajność: 10 500 litrów na godzinę
Zasilanie: 220 - 240 V
Zbiornik na piasek: 35kg
Waga: 11,2 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: