RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Basen ogrodowy 488 x 244 x 122 cm 17w1 Bestway 56670 prostokątny

Bestway 56670

Nowy produkt

Prostokątny basen stelażowy firmy Bestway model 56670 w promocyjnym zestawie 17w1. Kupując ten produkt otrzymujesz basen wraz z pompą filtrującą, filtr do pompy, matę pod zbiornik, wiązaną pokrywę, dozownik, chemię, piłkę, siatkę, rękawki do pływania oraz dwustronną drabinkę. Stelażowy basen w kształcie prostokąta, to bardzo ciekawa propozycja na letnie upały i spędzanie czasu w ogrodzie. Nie ma lepszej atrakcji na czas wakacji jak kąpiel na świeżym powietrzu. Zarówno dzieci jak i dorośli docenią walory tego rodzaju relaksu. Czas montażu tego basenu przewidziano na kilkadziesiąt minut, a załączona instrukcja obsługi na płycie DVD z pewnością Ci to ułatwi.

Więcej szczegółów

Wysyłka 24-48h


1,739.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenustelażowy
Kształt basenuprostokątny
Wysokość basenu122cm
Szerokość basenu244cm
Długość basenu488cm
Pompa filtrującana filtr wymienny
Chemia w zestawieTak
Zawartość zestawuFull zestaw
Mata w zestawieTak
Pokrywa na basenTak
Dozownik do chemii w zestawieTak
Drabinka w zestawieTak
Typ filtratypu II
Przepustowość pompy3028 litrów

Więcej informacji

Basen został wykonany z mocnego, trójwarstwowego materiału PVC w kolorze szarym. Całość tworzy bardzo trwałą konstrukcję, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się z własnego basenu przez długie lata. Dzięki konstrukcji stelażowej możemy go wypełnić wodą aż w 90% jego pojemności. Teraz po pracy wystarczy wyjść do ogrodu i skorzystać z luksusu. Długie weekendowe stanie w korkach w drodze nad wodę możesz sobie darować. Kosztowne obiady w miejscowościach turystycznych również odchodzą w niepamięć. Nie musisz co weekend robić atrakcji dzieciom i wydawać krocie na wycieczki. Basen ogrodowy z pewnością nikogo nie rozczaruje, a do tego grill za domem, zamówiona pizza i mamy prawdziwy piknik. Możliwość pływania, pluskania, nurkowania i opalania się na dmuchanym materacu da wszystkim wiele radości i uśmiechu.

W zestawie 17w1 załączono:

Basen jest gotowy do montażu, a kupując go otrzymasz pompę służącą do utrzymania czystej wody, dlatego też powinna być ona włączona kiedy nie korzystamy z kąpieliska (podczas zażywania kąpieli, powinna bezwzględnie zostać odłączona z zasilania). W zależności jak często zażywamy kąpieli i filtrujemy wodę zaleca się wymianę filtra raz na 1 lub 2 tygodnie. Bezpieczna drabinka Safe ladder posiada zdejmowane stopnie. Blokuje to dostęp do basenu dzieciom pod nieobecność opiekuna. Mata pod basen zabezpiecza dno zbiornika przed otarciami, a pokrywa chroni wodę przed zanieczyszczeniami z powietrza. Przepływowy dozownik chemii Chemconnect™ to najnowsze rozwiązanie marki Bestway. Jest to zintegrowany, automatyczny dozownik chloru połączony z pompą filtrującą. Dzięki pracy pompy jednostajnie rozprowadza chlor w Twoim basenie. Dostosowany jest do tabletek chemicznych o średnicy 2,5cm. Bez stosowania multitabletek woda zrobi się zielona i mętna. Piłka plażowa zajmie dzieci przy montażu basenu. Dmuchane rękawki poprawią ich bezpieczeństwo w wodzie. Siatka z drobnymi oczkami pomoże Ci wyczyścić kąpielisko z owadów.

- basen ogrodowy Bestway #56670 
- pompa filtrująca, węże do podłączenia i złączki
- filtr do pompy typ II (1 sztuka na start)
- zawiązywana pokrywa do basenu
- mata pod basen
- przepływowy dozownik chemii
- bezpieczna, rozsuwana drabinka
- łatka naprawcza od producenta
- sitka i przyłącza do pompy
- wzmocniony stelaż
- węże do pompy
- chemia multitabletki 25 x 20g
- piłka plażowa
- termometr basenowy
- siatka do wyławiania nieczystości
- rękawki do nauki pływania (para wzór losowy)
- instrukcja w języku polskim
- łatka naprawcza

Dane techniczne basenu:
    
Wymiary basenu: 488 x 244 x 122 cm
Waga basenu: 98 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 11 532 litrów
Ścianki basenu: trójwarstwowe PCV
Instrukcja montażu: na płycie DVD
Technologia Tritech™

Dane techniczne pompy:
    
Wydajność pompy: 3028 litrów/godz
Zasilanie pompy: 220 - 240 V
Waga pompy: 2,8 kg
Filtr pompy: typ II

30 Inne produkty w tej samej kategorii: