RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Basen prostokątny 17w1 stelażowy 732 x 366 x 132 cm Bestway 56475

56475-17w1

Nowy produkt

Basen prostokątny na stelażu firmy Bestway #56475 w zestawie 17w1. Jego wymiary 732 x 366 x 132 cm pozwalają na pływanie wzdłuż i granie w siatkówkę wodną. Ponad siedem metrów długości i 3,66m szerokości to spore kąpielisko. Osoby aktywne fizyczne ucieszą się z możliwości przeniesienia treningu do ogrodu. Zestaw basenowy 17w1 zawiera pompę piaskową, 25kg piasku, matę i pokrywę, dwustronną drabinkę, siatkę do czyszczenia, rękawki do pływania, piłkę plażową, chemię basenową oraz automatyczny dozownik do tabletek chemicznych. Przyszedł czas, aby porzucić weekendowe stanie w korkach i tracenie czasu na dojazdy. Teraz duże kąpielisko możesz mieć w swoim ogrodzie. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


5,099.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Kalkulator kredytowy

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu prostokątny
Wysokość basenu 132cm
Szerokość basenu 366cm
Długość basenu 732cm
Pompa filtrująca piaskowa
Chemia w zestawie Tak
Zawartość zestawu Full zestaw
Mata w zestawie Tak
Pokrywa na basen Tak
Dozownik do chemii w zestawie Tak
Drabinka w zestawie Tak
Piasek do pompy Tak
Typ filtra piasek kwarcowy
Przepustowość pompy 5678 litrów

Więcej informacji

Prostokątny basen ogrodowy o wymiarach 732 x 366 x 132 cm będzie miejscem relaksu, wypoczynku i zabawy dla Ciebie i Twoich bliskich. Rozpal grilla lub zamów pizzę, w końcu w weekend będziesz miał więcej wolnego czasu dla wszystkich! A kolejnych godzin spędzonych za kółkiem już nie odzyskasz.

Metalowy stelaż oraz trójwarstwowe PVC, razem tworzą bardzo trwałą obudowę, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się z zakupu przez wiele lat. Całość została wykonana w jasno szarym kolorze, który pasuje do innych rzeczy w Twoim ogrodzie. Wnętrze basenu ozdabia biało niebieska mozaika. Wierzchni materiał to niezawodne i trwałe PVC wykonane w technologii Tri-Tech. Jest to materiał bardzo odporny na rozerwanie składający się z trzech warstw. Środkowa z nich to siatka, która została wtopiona a dwie warstwy winylu. Montaż basenu jest bardzo łatwy i nie wymaga żadnych narzędzi. Zajmuje to około 90 minut. Dołączona do zestawu instrukcja producenta jeszcze bardziej ułatwi przygotowanie tego wielkiego kąpieliska. Zawsze możemy się posilić instruktażowym filmem zapisanym na płycie DVD. Wystarczy złożyć stelaż i rozłożyć basen na macie. Należy zwrócić uwagę, aby dno nie było pomarszczone.

Zestaw 17w1 zawiera:

Basen ogrodowy z akcesoriami, a w tym wszystkie złączki i stelaż, łatka naprawcza oraz instrukcja montażi. Pompa piaskowa wyłapie większe zanieczyszczenia pływające w wodzie. Wymiana piasku następuje dopiero po kilku latach. Mata pod zbiornik odizoluje dno od podłoża co spowalnia wychładzanie się wody. Chroni też dno basenu przed kamieniami i przetarciem. Dodatkowo stanowi miejsce gdzie możemy stanąć po wyjściu z wody. W komplecie znajduje się zawiązywana pokrywa. Jest to uniwersalne przykrycie na basen, które zapobiega przedostawaniu się zabrudzeń z powietrza. To doskonała ochrona przed liśćmi i owadami. Może też uchronić dziecko przed niekontrolowaną kąpielą. Aby wejść do kąpieliska postawisz dwustronną drabinkę Safe Ladder, która posiada antypoślizgowe i zdejmowane stopnie. Przepływowy dozownik chemii Chemconnect™ to najnowsze rozwiązanie marki Bestway. Jest to zintegrowany, automatyczny dozownik chloru połączony z pompą filtrującą. Dzięki pracy pompy jednostajnie rozprowadza chlor w Twoim basenie. Dostosowany jest do tabletek chemicznych o średnicy 2,5cm.

- basen ogrodowy Bestway
- pompa filtrująca piaskowa
- piasek do pompy 25kg
- zaciski do pompy
- węże do pompy
- sitka do pompy
- bezpieczna, metalowa drabinka
- pokrywa na basen
- mata pod basen
- poradnik o chemii (do pobrania PDF)
- zintegrowany, przepływowy dozownik chemii
- chemia multitabletki 25 x 20g
- pływający termometr
- rękawki do pływania
- piłka plażowa 41cm
- siatka do wyławiania nieczystości
- instrukcja w języku polskim
- łatka naprawcza

Dane techniczne basenu:

Wymiary basenu: 732 x 366 x 132 cm
Waga basenu: 187,90 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 30045 litrów
Wydajność pompy: 5678 litrów na godzinę
Zasilanie pompy: 220 - 240 V
Waga pompy: 14,3 kg


30 Inne produkty w tej samej kategorii:

PLIKI DO POBRANIA