Basen ogrodowy 366 x 76 cm stelażowy jasny kolor INTEX 26710

INTEX 26710

Producenta

Basen stelażowy firmy Intex to największa atrakcja, którą możesz wstawić do ogrodu w czasie trwania lata. A co najlepsze, zagwarantujesz zabawę i relaks wszystkim domownikom.

Więcej szczegółów

499,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu okrągły
Średnica basenu 366cm
Wysokość basenu 76cm
Zawartość zestawu sam basen

Więcej informacji

Basen ogrodowy 366 x 76 cm stelażowy jasny kolor INTEX 26710. Wymiary tego zbiornika 366 x 76cm gwarantują świetną zabawę nawet kilku dorosłym osobom. Model z serii Prism #26710 charakteryzuje się jasno szarym kolorem niecki. Konstrukcja basenu wzmocniona stelażem to gwarancja szybkiego oraz łatwego montażu bez użycia żadnych narzędzi. Największą zaletą basenów Intex jest ich wytrzymała budowa. Możemy go wypełnić wodą aż w 90% jego pojemności, czyli prawie do samego wierzchu.

Materiał z którego wykonany jest stelaż basenu to mocne trójwarstwowe włókna polipropylenowe. Zaś niecka basenu to trójwarstwowe tworzywo PVC wzmocnione w środku siatką. Dzięki niej jest odporne na rozerwanie. Zaproś znajomych, zrelaksuj się po ciężkiej pracy i spraw zabawę całej rodzinie, a szczególnie dzieciom które masz zawsze pod opieką w zasięgu wzroku. Pamiętaj o stosowaniu chemii i akcesoriach basenowych, które możesz zakupić w naszym sklepie.

Dokładne dane techniczne:

Wymiary basenu: 366 x 76 cm
Waga: 21,9 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 6503 litry
Przewidywany czas montażu: 30 minut
Instrukcja montażu: polska
Materiał: wytrzymałe, trójwarstwowe PCV
 
W opakowaniu znajduje się: basen (niecka), stelaż i złączki, łatka naprawcza, instrukcja montażu.

30 Inne produkty w tej samej kategorii: