Basen ogrodowy z oknami 549 x 122 cm stelażowy 12w1 Bestway 56977N

56977N

Producenta

Basen stelażowy okrągły Power Steel 4 x Swim Vista Windows Series 549 x 122 cm z pompą. Jest to zestaw 12w1 czyli basen ogrodowy firmy Bestway #56977 z wbudowanymi czterema oknami w komplecie z pompą, drabinką, poradnikiem, pokrywą, dozownikiem i filtrem.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 949,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu okrągły
Średnica basenu 549cm
Wysokość basenu 122cm
Pompa filtrująca na filtr wymienny
Zawartość zestawu Full zestaw
Pokrywa na basen Tak
Dozownik do chemii w zestawie Tak
Drabinka w zestawie Tak
Typ filtra typu III
Przepustowość pompy 5678 litrów

Więcej informacji

Basen ogrodowy z oknami 549 x 122 cm stelażowy 12w1 Bestway 56977 z nadrukiem imitującym pionowe deski w brązowym kolorze. Jedną z zalet tego zbiornika jest jego głębokość, która pozwala na podwodne harce i skoki do wody. Dzięki konstrukcji stelażowej możemy go wypełnić wodą aż w 90%. Wtedy lustro wody znajdzie się na poziomie 110cm. Jest to basen ogrodowy o dużych gabarytach wyprodukowany przez amerykańską firmę Bestway. Basen stelażowy o wymiarach 549 x 122 cm będzie miejscem zabawy dla całej rodziny! Posiada cztery wbudowane okna, które są dodatkową atrakcją podczas nurkowania i szalonej zabawy. Możecie pływać na dmuchanych materacach, nurkować i pływać dookoła zbiornika. Dzieci mogą pograć w wodne gry, rodzice pojeździć na dmuchanym rodeo i razem cieszyć się z wakacji. SUPER-TOUGH ™ to potrójnie laminowane boczne ściany są wzmocnione dookoła taśmą, aby solidnie utrzymać nogi stelażu na miejscu.

Nie musisz się martwić o wytrzymałość konstrukcji ponieważ technologia SUPER-TOUGH ™ to bardzo mocne tworzywo PVC. Jest to materiał bardzo odporny na rozerwanie. Składa się z trzech warstw. Dwie zewnętrzne z winylu otaczają zatopioną w środku siatkę. Basen nie kołysze się na boki, a jego zmontowanie to kilkadziesiąt minut wspaniałej zabawy. Dołączona do zestawu instrukcja producenta jeszcze bardziej ułatwi przygotowanie kąpieliska, a do tego nie potrzebujesz żadnych narzędzi. Wewnątrz jego ściany są koloru błękitnego. Do opróżniania wody służy zawór spustowy umiejscowiony przy dnie zbiornika. Możesz podłączyć do niego wąż ogrodowy i podlać cały ogródek. 

Zestaw 12w1 zawiera:

Basen ogrodowy, a w tym wszystkie złączki i stelaż. Łatkę naprawczą oraz instrukcję. Pompa z wymiennym filtrem wyłapie zanieczyszczenia pływające w wodzie. W zależności od stanu wody filtr należy wymieniać co 2 tygodnie. W komplecie znajduje się zawiązywana pokrywa. Jest to uniwersalne przykrycie na basen, które zapobiega przedostawaniu się zabrudzeń z powietrza. To doskonała ochrona przed liśćmi i owadami. Może też uchronić dziecko przed niekontrolowaną kąpielą. Aby wejść do kąpieliska postawisz dwustronną drabinkę Safe Ladder, która posiada antypoślizgowe i zdejmowane stopnie. Przepływowy dozownik chemii Chemconnect™ to najnowsze rozwiązanie marki Bestway. Jest to zintegrowany, automatyczny dozownik chloru połączony z pompą filtrującą. Dzięki pracy pompy jednostajnie rozprowadza chlor w Twoim basenie. Dostosowany jest do tabletek chemicznych o średnicy 2,5cm.

- basen ogrodowy Bestway 549 x 122 cm
- pompa filtrująca
- filtr do pompy typ III
- pokrywa do basenu
- metalowa bezpieczna drabinka
- przepływowy dozownik chemii
- sitka do pompy
- zaciski do pompy
- węże do pompy
- łatka naprawcza
- instrukcja w języku polskim
- poradnik o chemii (do pobrania PDF)

Dane techniczne:

Wymiary basenu: 549 x 122 cm
Waga basenu: 98,9 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 23 062 litry
Wydajność pompy: 5678 litrów na godzinę
Zasilanie pompy: 220 - 240 V
Materiał: PVC technologia Tritech™

Cechy basenu Bestway 56977:

- stal odporna na korozję
- unikalny wygląd, basen wygląda jak obłożony pionowymi deskami
- 4 x okna Swim Vista windows

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

PLIKI DO POBRANIA