Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 19w1 Bestway 5612Z

5612Z-19w1

Producenta

Szary basen ogrodowy o wymiarach 488 x 122 to duży i głęboki basen firmy Bestway przeznaczony na kąpiele dla całej rodziny!

Więcej szczegółów

1 545,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu okrągły
Średnica basenu 488cm
Wysokość basenu 122cm
Pompa filtrująca na filtr wymienny
Chemia w zestawie Tak
Zawartość zestawu Full zestaw
Mata w zestawie Tak
Pokrywa na basen Tak
Dozownik do chemii w zestawie Tak
Drabinka w zestawie Tak
Typ filtra typu III
Przepustowość pompy 5678 litrów

Więcej informacji

Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 19w1 Bestway 5612Z. Dzięki odpowiedniej filtracji i pielęgnacji wodę nalewamy tylko raz na cały sezon kąpielowy. Zbiornik jest wykonany z mocnego, trójwarstwowego tworzywa PVC i na pewno będzie służyć Tobie i Twojej rodzinie przez wiele słonecznych sezonów. Basen jest wystarczająco głęboki i szeroki, aby pomieścić nawet kilka dorosłych osób. Dzięki mocnemu, metalowemu stelażowi basen jest trwały i stabilny. Kupują ten produkt otrzymasz basen w zestawie 19w1, czyli otrzymasz wszystkie akcesoria, które pozwolą bezpiecznie korzystać z kąpieliska. Wszystkiego o stosowaniu chemii basenowej dowiesz się z naszego poradnika. Do zestawu dołączono również uchwyt na kubek.

Teraz po pracy wystarczy wyjść do ogrodu i skorzystać z luksusu. Długie weekendowe stanie w korkach w drodze nad wodę możesz sobie darować. Kosztowne obiady w miejscowościach turystycznych również odchodzą w niepamięć. Nie musisz co weekend robić atrakcji dzieciom i wydawać krocie na wycieczki. Basen ogrodowy z pewnością nikogo nie rozczaruje, a do tego grill za domem, zamówiona pizza i mamy prawdziwy piknik. Możliwość pływania, pluskania, nurkowania i opalania się na dmuchanym materacu da wszystkim wiele radości i uśmiechu. Czy czegoś potrzeba jeszcze?

Pompa basenowa odfiltrowuje wszelkie zabrudzenia pływające w wodzie, które następnie zostają zatrzymane w filtrze w środku pompy. Filtr jest wymienny, raz na 1-2 tygodni zaleca się użyć nowego. Dwustronna, metalowa drabinka znacznie ułatwi korzystanie z basenu, zwłaszcza dzieciom. Pokrywa na basen zabezpieczy wodę przed zabrudzeniami z powietrza. Mata pod basen stanowi zabezpieczenia dna zbiornika i daje przestrzeń na którą możesz stanąć po wyjściu z basenu. Chemię w tabletkach dozujemy przy pomocy dozownika. Multitabletki przeznaczone są do codziennego stosowania. Termometr basenowy przyda się do określania temperatury wody. Natomiast piłka plażowa oraz rękawki dla dzieci to uniwersalne zabawki plażowe, które dodatkowo uatrakcyjnią pobyt w basenie.

Zawartość zestawu 19w1:

- basen ogrodowy Bestway 488 x 122 cm
- pokrywa na basen Bestway
- pompa filtrująca Besway
- filtr do pompy filtrującej typ III
- dwustronna, metalowa drabinka
- uchwyt na kubek
- dozownik do chemii
- chemia w tabletkach
- mata pod basen
- termometr basenowy
- siatka na owady
- piłka plażowa
- rękawki do pływania
- poradnik o chemii (do pobrania PDF)
- sitka do pompy
- zaciski do pompy
- węże do pompy
- łatka naprawcza
- instrukcja w języku polskim

Basen ogrodowy stelażowy 488 x 122 cm 19w1 Bestway 5612Z:

Wymiary basenu: 488 x 122 cm
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 19 480 litrów
Ścianki basenu: trójwarstwowe PVC

Dane techniczne pompy:

Zastosowanie do basenów: 366 / 457 cm
Wydajność: 5678 litrów/godz
Zasilanie: 220 - 240 V
Waga: 6 kg
Filtr: typ III dołączony

30 Inne produkty w tej samej kategorii: