Basen ogrodowy stelażowy 640 x 274 x 132 cm 17w1 Bestway 5612B

5612B-17w1

Producenta

Basen prostokątny na stelażu firmy Bestway #5612B w zestawie 17w1 z piaskiem do pompy filtrującej. Kompletny zestaw przygotowany do sezonu letniego. Metalowy stelaż oraz trójwarstwowe PVC, razem tworzą bardzo trwałą obudowę, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się z zakupu przez wiele lat. 

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

3 599,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu prostokątny
Wysokość basenu 122cm
Szerokość basenu 274cm
Długość basenu 640cm
Pompa filtrująca piaskowa
Chemia w zestawie Tak
Zawartość zestawu Full zestaw
Mata w zestawie Tak
Pokrywa na basen Tak
Dozownik do chemii w zestawie Tak
Drabinka w zestawie Tak
Piasek do pompy Tak
Zestaw czyszczący Tak
Typ filtra piasek kwarcowy
Przepustowość pompy 5678 litrów

Więcej informacji

Basen ogrodowy stelażowy 640 x 274 x 132 cm 17w1 Bestway 5612B. Jego wymiary 640 x 274 x 122 cm pozwalają na pływanie wzdłuż i granie w siatkówkę wodną. Ponad 6 metrów długości i 2,74m szerokości to spore kąpielisko. Osoby aktywne fizyczne ucieszą się z możliwości przeniesienia treningu do ogrodu. Przyszedł czas, aby porzucić weekendowe stanie w korkach i tracenie czasu na dojazdy. Teraz duże kąpielisko możesz mieć w swoim ogrodzie. Prostokątny basen ogrodowy w komplecie z wydajną pompą piaskową będzie miejscem relaksu, wypoczynku i zabawy dla Ciebie i Twoich bliskich. Rozpal grilla lub zamów pizzę, w końcu w weekend będziesz miał więcej wolnego czasu dla wszystkich! A kolejnych godzin spędzonych za kółkiem już nie odzyskasz.

Całość została wykonana w jasno szarym kolorze, który pasuje do innych rzeczy w Twoim ogrodzie. Wnętrze basenu ozdabia biało niebieska mozaika. Wierzchni materiał to niezawodne i trwałe PVC wykonane w technologii Tri-Tech. Jest to materiał bardzo odporny na rozerwanie składający się z trzech warstw. Środkowa z nich to siatka, która została wtopiona a dwie warstwy winylu. Montaż basenu jest bardzo łatwy i nie wymaga żadnych narzędzi. Zajmuje to około 90 minut. Dołączona do zestawu instrukcja producenta jeszcze bardziej ułatwi przygotowanie tego wielkiego kąpieliska. Zawsze możemy się posilić polską instrukcją w postaci książki. Wystarczy złożyć stelaż i rozłożyć basen na macie. Należy zwrócić uwagę, aby dno nie było pomarszczone.

Zestaw 17w1 zawiera:

Basen ogrodowy, a w tym wszystkie złączki i stelaż. Łatkę naprawczą oraz instrukcję. Pompa piaskowa wyłapie większe zanieczyszczenia pływające w wodzie. Wymiana piasku następuje dopiero po kilku latach. W komplecie znajduje się zawiązywana pokrywa. Jest to uniwersalne przykrycie na basen, które zapobiega przedostawaniu się zabrudzeń z powietrza. To doskonała ochrona przed liśćmi i owadami. Może też uchronić dziecko przed niekontrolowaną kąpielą. Aby wejść do kąpieliska postawisz dwustronną drabinkę Safe Ladder, która posiada antypoślizgowe i zdejmowane stopnie. Przepływowy dozownik chemii Chemconnect™ to najnowsze rozwiązanie marki Bestway. Jest to zintegrowany, automatyczny dozownik chloru połączony z pompą filtrującą. Dzięki pracy pompy jednostajnie rozprowadza chlor w Twoim basenie. Dostosowany jest do tabletek chemicznych o średnicy 2,5cm. Jak stosować chemię i korzystać za basenu dowiesz się z naszego poradnika. W komplecie również 25kg worek piasku do pompy.

- basen ogrodowy Bestway 640 x 274 x 122 cm
- pompa filtrująca piaskowa
- 25kg pisku do pompy
- rękawki czyli pływaczki
- piłka plażowa
- mata pod basen
- chemia w tabletkach
- siatka do wyławiania nieczystości
- termometr badenowy
- węże do pompy
- bezpieczna, metalowa drabinka
- pokrywa na basen
- zintegrowany, przepływowy dozownik chemii
- zaciski do pompy
- łatka naprawcza
- instrukcja w języku polskim
- poradnik o chemii (do pobrania PDF)

Basen ogrodowy prostokątny 640 x 274 x 122 cm 17w1 stelażowy Bestway 5612B:

Wymiary basenu: 640 x 274 x 122 cm
Waga: 140,9 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 19281 litrów
Zalecane wypełnienie: 90%
Ścianki basenu: trójwarstwowe PVC
Instrukcja montażu: polska
Pompa piaskowa w zestawie: tak
Drabinka w zestawie: tak

Dane techniczne pompy piaskowej:

Wydajność: 5678 litrów na godzinę
Zasilanie: 220 - 240 V
Waga: 14,3 kg


30 Inne produkty w tej samej kategorii: