Basen stelażowy z hydromasażem 610 x 366 x 122 cm 20w1 Bestway 56719

56719-20w1

Producenta

Basen owalny z hydromasażem i kolorowym oświetleniem LED. Basen Bestway na stelażu #56719 w zestawie 20w1 ozdobiony grafiką w postaci kamieni.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

3 189,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu owalny
Wysokość basenu 122cm
Szerokość basenu 366cm
Długość basenu 610cm
Pompa filtrująca na filtr wymienny
Chemia w zestawie Tak
Zawartość zestawu Full zestaw
Mata w zestawie Tak
Pokrywa na basen Tak
Dozownik do chemii w zestawie Tak
Drabinka w zestawie Tak
Typ filtra typu IV
Przepustowość pompy 9463 litrów

Więcej informacji

Basen stelażowy z hydromasażem 610 x 366 x 122 cm 20w1 Bestway 56719. W zestawie dodatkowo umieszczono 2 dysze masujące HydroJet oraz 2 lampki multikolor. Jego całkowite wymiary 610 x 366 x 122 cm tworzę ogromne kąpielisko. Osoby aktywne fizyczne ucieszą się z możliwości przeniesienia treningu do ogrodu. Zestaw basenowy 12w1 zawiera najpotrzebniejsze akcesoria do funkcjonowania przydomowego kąpieliska. Przy zakupie takiego zestawu jesteś pewien, że otrzymasz wszystko co potrzebne na rozpoczęcie sezonu kąpielowego. Baseny stelażowe Bestway z nowej serii Power Steel posiadają zmieniony kolor niecki z kamienną grafiką. Stelaż i konstrukcja zbiornika nie zmieniły się. Metalowy stelaż podtrzymuje każdą ścianę zbiornika z wodą, dlatego basen jest stabilny i nie kołysze się. Tworzy z jakich wykonano nieckę basenu to trójwarstwowe PVC.

Technologia Tri-Tech polega na połączeniu ze sobą materiały winylowego z siatką wtopioną między dwie zewnętrzne warstwy. Dlatego baseny Bestway są odporne na rozerwanie i przetarcie. Samo przygotowanie basenu do użytku nie jest skomplikowane i nie są potrzebna żadne narzędzia. Instrukcja pokazuje krok po kroku jak to zrobić. Do opróżniania basenu z wody służy zawór spustowy umiejscowiony przy dnie zbiornika. Możemy podłączyć do niego wąż ogrodowy i podlewać ogródek.

Zestaw 20w1 zawiera:

Basen ogrodowy gotowy do montażu i użytkowania, a w tym wszystkie złączki i stelaż. Światło LED zapewnia kojące i niezwykłe wrażenie wizualne. Może być umieszczone w dowolnym miejscu wzdłuż ścian bocznych basenu. Zmienia się na siedem kolorów. Basen został wyposażony w system masażu wodnego Comfort Jet, który zapewnia efekt kojące doznania dla ciała. W zestawie znajdują się dwie dysze oraz urządzenie sterujące. Pompa i filtr wyłapie większe zanieczyszczenia pływające w wodzie. W zależności od stanu wody filtr należy wymieniać co 2 tygodnie. W komplecie znajduje się zawiązywana pokrywa. Jest to uniwersalne przykrycie na basen, które zapobiega przedostawaniu się zabrudzeń z powietrza. To doskonała ochrona przed liśćmi i owadami. Może też uchronić dziecko przed niekontrolowaną kąpielą. Aby wejść do kąpieliska postawisz dwustronną drabinkę Safe Ladder, która posiada antypoślizgowe i zdejmowane stopnie. Z naszego poradnika dowiesz się jak zadbać o wodę w basenie. W oryginalnym opakowaniu znajdziesz również łatkę naprawczą oraz instrukcję. 

- basen ogrodowy Bestway #56719
- pompa filtrująca Bestway
- filtr typ IV 58505
- drabinka dwustronna Safe Ladder
- zawiązywana pokrywa na basen
- 2 dysze masujące
- 2 lampki LED multikolor
- sitka do pompy
- zaciski do pompy
- węże do pompy
- łatka naprawcza
- instrukcja w języku polskim
- poradnik o chemii (do pobrania PDF)
- okularki do pływania
- mata pod basen
- chemia basenowa
- dozownik do chemii
- siatka do zanieczyszczeń
- termometr pływający
- piłka dmuchana
- rękawki do pływania

Basen stelażowy z hydromasażem 610 x 366 x 122 cm 20w1 Bestway 56719:
    
Wymiary basenu: 610 x 366 x 122 cm
Waga: 105 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 20 241 litrów
Ścianki basenu: trójwarstwowe PCV
Instrukcja montażu: tak
Pompa filtrująca w zestawie: tak

Dane techniczne pompy:
    
Wydajność: 9463 litrów na godzinę
Zasilanie: 220 - 240 V
Filtr: typ IV dołączony #58505

30 Inne produkty w tej samej kategorii: