6w1 Basen ogrodowy stelażowy PRISM 457 x 84 cm INTEX 28728

28728-6w1 Intex

Producenta

Basen ogrodowy ze stelażem model PRISM #28728 firmy Intex zestaw 6w1 jest nieco niższy, a jego wysokość wynosi 84cm. Średnica basenu wynosząca 457cm daje sporo miejsca do zabawy. Basen został stworzony z myślą o młodszych dzieciach. Ilość miejsca pozostała znaczna lecz poziom lustra wody przy napełnieniu zbiornika w 90% wyniesie 75cm. Dzięki temu kilkuletnie dzieci mogą się pluskać z rodzicami.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

859,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Opis funkcji

Rodzaj basenu stelażowy
Kształt basenu okrągły
Średnica basenu 457cm
Wysokość basenu 84cm
Pompa filtrująca na filtr wymienny
Zawartość zestawu 6w1
Mata w zestawie Tak
Pokrywa na basen Tak
Drabinka w zestawie Tak
Typ filtra typu A
Przepustowość pompy 2006 litrów

Więcej informacji

Baseny marki Intex objęte są 12 miesięczną gwarancją producenta. Rozstawienie basenu nie jest trudne. Na wypoziomowanym terenie rozkładamy matę pod basen. Na macie rozwijamy nieckę basenową i przeciągamy przez nią kolejno elementy stelaża. Rozciągamy dno, aby nie było pomarszczone i chodząc w pustym basenie nalewamy wodę. W zasadzie to była najważniejsza część. Po kilkunastu minutach zobaczymy owoc naszych starań. Powoli niecka basenu zacznie się naprężać tworząc ogrodowe kąpielisko. 

W basenie Intex o rozmiarach 457 x 84 cm możesz pływać na dmuchanym fotelu lub materacu. Grać w basenową koszykówkę lub siatkówkę, a przy tym ładnie się opalić. Metalowy stelaż oraz trójwarstwowe PVC, razem tworzą bardzo trwałą obudowę, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się z zakupu przez wiele lat. Wnętrze basenu ozdabia biało niebieska mozaika. Wierzchni materiał to niezawodne i trwałe PVC wykonane w technologii Tri-Tech. Jest to materiał bardzo odporny na rozerwanie, który składa się z trze warstw. Pomiędzy dwiema zewnętrznymi została osadzona siatka, która nie pozwala na przerwanie się materiału.

Zestaw 6w1 zawiera:

Basen ogrodowy, a w tym wszystkie złączki i stelaż. Łatkę naprawczą oraz instrukcję. Pompa i filtr wyłapie większe zanieczyszczenia pływające w wodzie. W zależności od stanu wody filtr należy wymieniać co 2 tygodnie. Mata pod zbiornik odizoluje dno od podłoża co spowalnia wychładzanie się wody. Chroni też dno basenu przed kamieniami i przetarciem. Dodatkowo stanowi miejsce gdzie możemy stanąć po wyjściu z wody. W komplecie znajduje się zawiązywana pokrywa. Jest to uniwersalne przykrycie na basen, które zapobiega przedostawaniu się zabrudzeń z powietrza. To doskonała ochrona przed liśćmi i owadami. Może też uchronić dziecko przed niekontrolowaną kąpielą. Aby wejść do kąpieliska postawisz dwustronną drabinkę Safe Ladder, która posiada antypoślizgowe i zdejmowane stopnie.

- basen ogrodowy
- instrukcja na płycie DVD
- pompa filtrująca z filtrem
- drabinka
- mata pod basen
- pokrywa na basen
- wytrzymały materiał 3 warstwowe PVC
- łatka naprawcza

Dane techniczne:

Wymiary basenu: 457 x 84cm
Waga basenu: 55,2 kg
Zalecane wypełnienie wodą: 90 %
Pojemność: 11325 litrów
Wydajność pompy: 2006 litrów/godz
Zasilanie pompy: 220 - 240 V
Waga pompy: 3,45 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: