Chemia do basenu Multifunkcyjne tabletki 0,5kg dozownik 29040

29040-500g

Producenta

Multifunkcyjne Tabletki 20g do codziennego stosowania w basenie ogrodowym. Bardzo wolno rozpuszczalne, zapewniają dezynfekcję chlorową.

Więcej szczegółów

54,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Chemia do basenu Multifunkcyjne tabletki 0,5kg dozownik 29040 Intex. Zapobiegają powstawaniu glonów (działanie glonostatycznie). Ułatwiają flokulację (łączenie się cząstek brudu w celu łatwiejszego wychwycenia przez pompę). Do pielęgnacji wody w basenach ogrodowych stosujemy tabletki, które dozujemy wyłącznie za pomocą dozownika (pływaka) lub skimera. Stosowanie preparatu bezpośrednio do wody może spowodować uszkodzenie basenu lub jego odbarwienie. Jeśli chcesz zadbać o stałą dezynfekcję wody w Twoim basenie ogrodowym, warto zaopatrzyć się w wielofunkcyjny preparat, który zrobi to kompleksowo. Tabletki chlorowe 20 g, które powoli się rozpuszczają, jednocześnie zapobiegają powstawaniu glonów oraz ułatwiają flokulację. Kiedy nie korzystamy z basenu dozownik pływa po powierzchni wody, a umieszczone w nim tabletki wolno się rozpuszczają.

Tabletka multifunkcyjna to znakomity środek do pielęgnacji Twojego basenu ogrodowego!

- Tabletki 20g bardzo wolno rozpuszczalne, multifunkcyjne do stałego stosowania.
- Zapewniają dezynfekcję chlorową.
- Zapobiegają powstawaniu glonów (działanie glonostatycznie).
- Ułatwiają flokulację (łączenie się cząstek brudu w celu łatwiejszego wychwycenia przez pompę).

Niebieski pływający dozownik do chemii basenowej marki INTEX to skuteczne urządzenie w walce z zanieczyszczeniami i bakteriami. Jest bardzo praktyczny, łatwy w obsłudze i wydajny. Wystarczy umieścić w nim tabletkę pod zakrętką, by dozownik rozpoczął swoje działanie. Wykonany jest z odpornego, nierdzewnego polipropylenu.

Dozownik jest lekki i z łatwością unosi się na powierzchni wody. Za pomocą regulowanego pierścienia możesz kontrolować dawkę dozowanego środka czyszczącego.

Dodatkowo dzięki dwu funkcyjnemu zamkowi pokrywy możesz być spokojny, że dzieci nie dostaną się do zawartości dozownika.

Chemia do basenu Multifunkcyjne tabletki 0,5kg dozownik 29040:

Działanie: Działają biobójczo na szczepy: Pseudomonas aerginosa, Staphylococcus aureus w stężeniu 1 mg/l czas kontaktu 60 min. t. 20C oraz glonobójcze w stężeniu 10mg/l czas kontaktu 60 min. t. 20C.

Stosowanie: 1 tabletka 20g wystarcza na około 2000 litrów wody basenowej na czas około tygodnia.

Zależnie od stanu pogody, temp. wody i ilości kąpiących się, działanie tabletki wystarcza na 8 do 14 dni. Zaleca się przeprowadzenie chlorowania szokowego, co 2 - 3 tygodnie. Zaleca się utrzymanie zawartości chloru wolnego w niecce basenu kąpielowego na poziomie 0,6 mg/l, a w whirpoolach 1mg/l i wartości pH 7,0-7,4 (wg. normy DIN).

29 Inne produkty w tej samej kategorii: