RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Osłona na słupki do trampoliny 90 cm pianka otulina niebieska na sztuki

M8012012

Nowy produkt

Uniwersalna, piankowa osłona na słupki do trampoliny ogrodowej. Osłania metalowe słupki utrzymujące siatkę zabezpieczającą i stanowią dodatkową ochronę przed uderzeniem w metal. Zabezpieczają rurki słupków przed korozją i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Piankowa otulina jest uniwersalna i pasuje do trampolin dostępnych na rynku z siatką wewnętrzną oraz zewnętrzną o rozmiarach: 6FT, 8FT, 10FT, 12FT, 14FT, 16FT i średnicy słupka 3,5cm. Długość piankowej otuliny wynosi 90cm i można ją docinać na odpowiednią długość. W zestawie znajduje się jedna osłona na słupek w kolorze niebieskim.

Więcej szczegółów


4.99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

UNIWERSALNA – pasuje do trampolin dostępnych na rynku z siatką wewnętrzną oraz zewnętrzną o rozmiarach: 6FT, 8FT, 10FT, 12FT, 14FT, 16FT i średnicy słupka 3,5cm.

GRUBA GĄBKA SYNTETYCZNA – stanowi ochronę przed bolesnym uderzeniem w słupek, niweluje powstawanie siniaków i stanowi zabezpieczenie dla dziecka.

ZABEZPIECZA  – osłania rurki słupków przed korozją i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, pozwoli na wieloletnie korzystanie z trampoliny.

ŁATWY MONTAŻ – wystarczy nałożyć na słupek trampoliny. Jeżeli słupek jest długi możesz zastosować 2 lub 3 pianki. Bez problemu możesz również skrócić osłonę i dostosować do własnych potrzeb.

Specyfikacja:

Materiał: miękka gąbka syntetyczna EPE
Długość: 90cm
Średnica zewnętrzna: 5cm
Średnica wewnętrzna: 3,5 cm
Waga: 0,02kg
W zestawie: 1 osłona na słupek o długości 90cm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: