RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Osłona na słupki do trampoliny 180cm pianka otulina szara na sztuki

M8012011

Nowy produkt

Uniwersalna, piankowa osłona w kolorze szarym 100 + 80cm na słupki do trampoliny ogrodowej. Osłania metalowe słupki utrzymujące siatkę zabezpieczającą i stanowią dodatkową ochronę przed uderzeniem w metal. Zabezpieczają rurki słupków przed korozją i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Piankowa otulina jest uniwersalna i pasuje do trampolin dostępnych na rynku z siatką wewnętrzną oraz zewnętrzną o rozmiarach: 6FT, 8FT, 10FT, 12FT, 14FT, 16FT i średnicy słupka 3cm. Długość piankowej otuliny wynosi 100 + 80 cm i można ją docinać na odpowiednią długość. Taka osłona umieszczona na słupkach niweluje ryzyko bolesnego uderzenia i powstania siniaków.

Więcej szczegółów


9.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Cechy produktu:

UNIWERSALNA – pasuje do trampolin dostępnych na rynku z siatką wewnętrzną oraz zewnętrzną o rozmiarach: 6FT, 8FT, 10FT, 12FT, 14FT, 16FT i średnicy słupka 3cm.

GRUBA GĄBKA SYNTETYCZNA – stanowi ochronę przed bolesnym uderzeniem w słupek, niweluje powstawanie siniaków i stanowi zabezpieczenie dla dziecka.

ZABEZPIECZA  – osłania rurki słupków przed korozją i działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych, pozwoli na wieloletnie korzystanie z trampoliny.

ŁATWY MONTAŻ – wystarczy nałożyć na słupek trampoliny. Jeżeli słupek jest krótszy możesz również skrócić osłonę i dostosować do własnych potrzeb.

Specyfikacja:

Materiał: miękka gąbka syntetyczna EPE
Długość: 80cm + 100cm
Średnica zewnętrzna: 4 cm
Średnica wewnętrzna: ~3 cm
Waga: 0,04kg
W zestawie: 2szt. osłon na słupki 80cm + 100cm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: