Kalendarz Adwentowy dla dziewczynki nastolatki biżuteria DIY

M8220351

Producenta

Kalendarz adwentowy dla dziewczynek to zestaw bransoletek z zawieszkami. Kalendarz adwentowy standardowo posiada 24 okienka pod którymi kryją się urocze upominki. Kupując kalendarz córce, już 24 grudnia będzie miała 2 bransoletki i 22 zawieszki. Wystarczy je podzielić, zapakować i prezent dla przyjaciółki na święta jest już gotowy.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


46,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Kalendarz Adwentowy dla dziewczynki nastolatki biżuteria DIY. Otwierając 24 okienka można znaleźć 2 bransoletki i 22 urocze zawieszki z bajkowymi motywami, do przypinania wedle własnego gustu i pomysłu. Na każdy dzień adwentu - jedna niespodzianka. Przepiękne pudełeczko wewnątrz kryje piankową tackę z pojedynczymi otworami.

NOWOCZESNY DESIGN – prezentowany zestaw świąteczny jest zdecydowanie oryginalny i niebanalny. W opakowaniu, które zostało specjalnie zaprojektowane przez naszych grafików znajdują się 24 prezenty zapakowane w osobnych okienkach z numerkami.

UCIESZY SIĘ KAŻDA DZIEWCZYNKA I NASTOLATKA – wszystkie kobiety uwielbiają biżuterię w dużych ilościach. Odkrywając codziennie nową zawieszkę, mała kobietka będzie z niecierpliwością czekać na kolejny dzień by uzbierać tyle zawieszek ile pomieści bransoletka.

POMYSŁ NA PREZENT – jest to świetny pomysł na prezent dla przyjaciółki z przedszkola czy szkoły. Taki zestaw zadowoli nie jedną dziewczynkę. Tym bardziej, że prezent odkrywa się codziennie przez 24 dni.

Specyfikacja:

przeznaczenie: dla dziewczynki
kalendarz: adwentowy
ilość okienek: 24
wymiary: 20 x 17 x 1cm
waga: 111g
waga w opakowaniu: 117 g.

Co znajduje się w zestawie?

- 2 x bransoletka
- 24 x zawieszki
- opakowanie

30 Inne produkty w tej samej kategorii: