Sztuczny bluszcz ozdoba na ścianę balkon girlanda 25,2 metra

M5119734

Producenta

Wiszący bluszcz drobnolistny to doskonała dekoracja z motywem roślinnym. Z powodzeniem sprawdzi się jako element bukietów czy wiązanek, ale również w warunkach domowych na balkonowej balustradzie. Kupujesz zestaw 25,2 metra czyli 12 pnączy po 2,1m.

Więcej szczegółów

29,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Sztuczny bluszcz ozdoba na ścianę balkon girlanda 25,2 metra. Sztuczny bluszcz idealnie sprawdza się w aranżacjach rozmaitych altan i pergoli. Jest doskonały do tworzenia zielonych ścian, ale spełnia swoją funkcję dekoracyjną również wtedy, gdy wsadzimy go solo do doniczki. Bardzo ciekawie wygląda rozpięty na drucianym stelażu, na okręgu, czy też gdy wisi tuż pod sufitem, a jego pędy swobodnie zwisają.

DEKORACJA - sztuczny bluszcz to świetny sposób na dekorację Twojej ściany, balkonu czy tarasu przez cały rok bez względu na porę roku. Ciesz się piękna ozdobą!

NIE TRZEBA PIELĘGNOWAĆ - to wyjątkowe ozdoby o bardzo realistycznym wyglądzie, które nie wymagają żadnych zabiegów pielęgnacyjnych takich, jak przycinanie, podlewanie czy też specjalna ekspozycja.

NA ZEWNĄTRZ I DO WEWNĄTRZ - liście można stosować wewnątrz oraz na zewnątrz domu. Wysoka jakość produktu sprawia, że nie musimy się o niego martwić wystawiając go na pełne słońce, deszcz czy śnieg.

DOSTOSUJ NA SWÓJ WYMIAR – w celu uzyskania gęstszego kub dłuższego efektu bluszcz daje możliwość skrócenia lub łączenia kilku sztuk. Dzięki połączeniu kilku bluszczy idealnie osłonisz płot czy balustradę.

Sztuczny bluszcz ozdoba na ścianę balkon girlanda 25,2 metra:

- daje efekt intymności
- pozwala cieszyć się zielenią cały rok
- nie wymaga pielęgnacji
- nie przyciąga owadów
- nie powoduje alergii na kwitnienie
- łatwy w montażu

Specyfikacja:

kolor: zielony
ilość pnączy 12
ilość liści: 81
wymiar liścia: 4 x 4 cm
długość jednego pnącza: 2,10m
długość całkowita: 25,2m
waga: 194g
waga w opakowaniu: 197g
w zestawie: 12 pnączy po 2,1m

30 Inne produkty w tej samej kategorii: