RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Drążek do podciągania treningowy montowany do sufitu NS-1316

NS-1316

Producenta

Wytrzymały i bardzo dobrze wykonany drążek do ćwiczeń przykręcany do sufitu. W zestawie kotwy rozporowe.

Więcej szczegółów


139,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Drążek do podciągania treningowy montowany do sufitu NS-1316. Z tym drążkiem w prosty sposób zgubisz niechciane kalorie, wyrzeźbisz sylwetkę i poprawisz kondycję. Multifunkcyjny drążek Neo-Sport służy do ćwiczenia mięśni grzbietu i ramion. To w pełni wystarczające urządzenie, którego potrzebujesz do wyrzeźbienia wspaniałej sylwetki. Wykorzystuje ciężar Twojego ciała aby zapewnić wspaniałe i szybkie rezultaty. Wzmocnij i wyrzeźb swoje ramiona i plecy. Przekształć swój pokój lub piwnicę w domową i oszczędzaj na karnetach. Do zawieszenia drążka otrzymujesz w zestawie kompletny zestaw montażowy oraz instrukcję obsługi, dzięki którym sprawnie i szybko zamontujesz drążek.

Nadaje się do trenowania na wiele sposobów, uzyskując tym samym maksymalne efekty. To proste urządzenie pozwala na ćwiczenie przeróżnych partii mięśni ciała. Przeznaczony do zamontowania do sufitu, gdyż wtedy można się podciągać na bocznych uchwytach. Poszczególne elementy drążka mocowane są ze sobą za pomocą wytrzymałych śrub. Drążek po rozłożeniu zajmuje bardzo mało miejsca co ułatwia jego przechowywanie. Dzięki zastosowaniu grubych rur drążek daje Ci gwarancję bezpieczeństwa. Wygodnie i efektywnie można na nim ćwiczyć barki, plecy, ramiona, grzbiet, brzuch itp.

Drążek do podciągania treningowy montowany do sufitu NS-1316:

- konstrukcja ze wzmacnianej stali
- 4 antypoślizgowych uchwytów
- rama o profilu konstrukcyjnym 50 x 50 mm
- średnica uchwytów 30 mm
- zestaw mocujący 8 kotw rozporowych
- wymiary całkowite 100 x 43 x 31 cm
- maksymalne obciążenie 90 kg

19 Inne produkty w tej samej kategorii: