Palenisko ogrodowe duże misa 60cm na ognisko podstawa grilla

M209795

Producenta

Eleganckie i solidne palenisko ogrodowe z pewnością przyda się podczas ogniska lub budowania grilla.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

169,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Palenisko ogrodowe duże misa 60cm na ognisko podstawa grilla. W razie ochoty na ognisko wystarczy wyjąć palenisko, a w kilka chwil w bezpieczny sposób rozpalimy w nim ogień. Palenisko pozwala na szybkie rozpalenie bezpiecznego ogniska w ogrodzie, na działce, na pikniku, a nawet na tarasie, bez ryzyka, że ogień się rozprzestrzeni. Takie palenisko pozwala na ognisko bez niszczenia trawy czy innej roślinności. Grill ogrodowy palenisko został wykonany z wytrzymałych na wysokie temperatury materiałów. Jego konstrukcja jest stabilna i nie przechyla się na boki. Wysoka wytrzymałość sprawia, że to atrakcyjne palenisko ogrodowe posłuży bez problemu wiele sezonów. Misa o średnicy 60 cm posiada dwa praktyczne uchwyty, które pozwolą w bezpieczny sposób przenieść sprzęt w dowolne miejsce. Odporny na ogień pojemnik na węgiel jest doskonałą podstawą do budowy grilla z kamienia.

Misa została z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która jest odporna na wysokie temperatury oraz korozję. Palenisko wyposażone zostało w 3 grube nóżki, konfiguracja ta gwarantuje największą stabilność. Nie musisz martwić się o to, że misa przewróci się i zniszczy trawnik. Pomalowana na czarno metodą proszkową doskonale wpasuje się w każdą ogrodową aranżację.

BEZPIECZNE – rozpalenie ogniska zwykle wiąże się z niebezpieczeństwem, jakim jest niekontrolowane rozprzestrzenianie się ognia. Dzięki palenisku ogień znajduje się nad podłożem, a co za tym idzie, o wiele łatwiej go kontrolować. Sprzęt wyposażony został w 3 grube nóżki. Sprawia to, że będzie stał stabilnie na każdej powierzchni.

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA – aby palenisko służyło jak najdłużej, wykonane zostało z wysokiej jakości materiałów. Jego misa i nóżki są ze stali nierdzewnej, pomalowanej proszkowo.

ŁATWY W PRZENOSZENIU – dzięki temu, że misa paleniska posiada dwa mocne i praktyczne uchwyty, możemy ją przenosić w dowolne wybrane przez siebie miejsce, bez ryzyka upuszczenia lub poparzenia się jego zawartością.

ODPORNE NA WARUNKI ATMOSFERYCZNE - palenisko jest odporne na wysokie temperatury. Pomalowane zostało metodą proszkową co zapobiega powstawaniu rdzy i sprawia, że świetnie się prezentuje.

Specyfikacja paleniska:

Kolor: czarny
Materiał: stal nierdzewna
Wymiary(szer/wys): 70/29 cm
Średnica misy: 60cm
Waga: 2,6 kg
Waga w opakowaniu: 3,1 kg

Palenisko ogrodowe duże misa 60cm na ognisko podstawa grilla

20 Inne produkty w tej samej kategorii: