RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Grill ogrodowy węglowy 3w1 wędzarnia tubowa palenisko wędzarka

M2011826

Producenta

Grill ogrodowy z wędzarnią wykonany został z wyjątkowo solidnej, grubej blachy, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały.

Więcej szczegółów


269,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Grill ogrodowy węglowy 3w1 wędzarnia tubowa palenisko wędzarka. To wspaniały pomysł na smaczne, domowe wyroby. Grill z wędzarnią 3w1 to praktyczne rozwiązanie dla osób, które nie mają możliwości postawienia wędzarni wolnostojącej w swoim ogrodzie. Okrągła wędzarnia umożliwia przyrządzanie ulubionych potraw i wyrobów na wiele różnych sposobów, ponadto po skończonym wędzeniu grillo-wędzarnia ogrodowa może być bez problemu schowana do garażu, piwnicy czy altany, więc nie będzie zajmować dużo miejsca w ogrodzie.

Wędzarnia ogrodowa może być wykorzystywana na różne sposoby. Sprawdzi się już jako zwykłe palenisko, pozwalające na bezpieczne ognisko z kontrolowanym ogniem. Grill z wędzarnią 3w1 to także możliwość tradycyjnego grillowania na ruszcie umieszczonym nad ogniem, a ponadto opcja gotowania przygotowanych potraw na parze. Ostatnia opcja do niewielka okrągła wędzarka, czyli możliwość wędzenia przygotowanych wcześniej wyrobów.

FUNKCJA PALENISKA – ten grill z wędzarnią 3w1 może być wykorzystany jako bezpieczne palenisko na tradycyjne ognisko. Demontując wyższy pierścień i ruszty można korzystać z paleniska w celu rozpalenia kontrolowanego ognia, bez ryzyka, że się rozprzestrzeni czy poniszczy trawę.

FUNKCJA GRILLA – dolny moduł, który posiada ta grillo-wędzarnia ogrodowa to tradycyjny grill. By z niego korzystać, wystarczy postawić ruszt ponad paleniskiem – na ruszcie można przyrządzać tradycyjne grillowane potrawy, ponadto można je chronić przed wiatrem przy pomocy pokrywy.

FUNKCJA WĘDZARNI – okrągła wędzarka będzie doskonała do przyrządzania domowych wędlin i kiełbas, a także wędzonych serów czy ryb. W tym celu wykorzystać należy oba moduły oraz pokrywkę. Produkty do wędzenia umieszcza się na górnym ruszcie, ponadto można je zawiesić pod pokrywą, gdyż w zestawie znajdują się haczyki.

W ZESTAWIE MISKA NA WODĘ I HACZYKI - okrągła wędzarka opiera się na stabilnych nogach, które również izolują misę paleniska od zimnej ziemi. Grillo-wędzarnia ogrodowa posiada w zestawie również specjalne haczyki, które będą idealne do zawieszenia wędzonych wyrobów, by nie stykały się z niczym. Grill z wędzarnią 3w1 to również przydatna miska na wodę, dzięki której możliwe jest gotowanie na parze przygotowanych potraw, co zwiększa funkcjonalność całości.

POKRYWKA Z TERMOMETREM – w zestawie znajduje się przydatna pokrywka, która zawiera niezbędny termometr, dzięki któremu można kontrolować temperaturę w grillu z wędzarnią 3w1. Pokrywka posiada również otwór wentylacyjny z możliwością regulacji przepływu pary.

Grill ogrodowy węglowy 3w1 wędzarnia tubowa palenisko wędzarka:

Misa na wodę: tak
Misa na popiół: tak
Ruszt na węgiel: tak
Haczyki do wędzenia: 6 sztuk
Możliwość wędzenia: tak
Możliwość grillowania: tak
Funkcja paleniska: tak
Wymiary: 45/80cm
Średnica rusztu: 38cm
Waga: 5,20kg
Waga w opakowaniu: 6,15kg
 

19 Inne produkty w tej samej kategorii: