RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Koło plażowe do pływania Morskie Przygody dla dzieci Bestway 36113

Nowy produkt

Dmuchane kółka to bardzo popularne zabawki do pływania przeznaczone dla dzieci od 3 do 6 lat. Koło Bestway o średnicy 51 cm pomoże rozpocząć naukę pływania i oswoić maluszka z wodą. Kolorowa grafika z morskimi motywami zachęca do zabawy. Produkt ten sprawdzi się zarówno w ogrodowym basenie, jak i nad morzem bądź jeziorem. Wykonane z wytrzymałego winylu jest odporne na przetarcia i przebicia. Dlatego jako rodzic masz gwarancję, że nie jest to produkt jednorazowego użytku i posłuży Twojemu dziecku przynajmniej przez kilka letnich sezonów. Dmuchane kółko do pływania to duża pomoc dla dziecka, które dopiero rozpoczyna przygodę z kąpielami w jeziorze.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie


5.50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Średnica 51cm
Wiek użytkownika 3-6 lat
Ilość osób jednoosobowy
Uchwyty do trzymania Nie

Więcej informacji

Jest lekkie, poręczne i w trudnej sytuacji może utrzymać nad wodą osobę o wadze kilkunastu kilogramów. Kółko bez powietrza zmieści się nawet w kieszeni spodni. Możesz je zabrać wszędzie ze sobą, a co najważniejsze nie wymaga pompki do pompowania. Prezentowane koło plażowe występuje w różnych kolorach i zostało ozdobione motywem morskich stworzeń. Dmuchane koło dla dzieci Bestway przeznaczone jest tylko i wyłącznie do użytku w wodzie, na głębokości pozwalającej dziecku wyczuć dno i pod opieką rodzica.

Dane techniczne:

Średnica: 51 cm
Waga: 0,11 kg
Dostępne 3 wzory: pingwin, delfin, syreny
Przeznaczone dla dzieci od 3 do 6 lat

Koło kółko plażowe do pływania Morskie Przygody dla dzieci Bestway 36113

30 Inne produkty w tej samej kategorii: