RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Dmuchany fotel koło z oparciem i uchwytami 118 x 117 cm Bestway 43186

43186 Bestway

Nowy produkt

Dmuchany i wygodny fotel do pływania z oparciem w postaci koła od firmy Bestway. Fotel dmuchany o wymiarach 118 x 117 cm, zapewnia wygodny wypoczynek dorosłej osobie oraz dzieciom od12 roku życia. Dwa, mocne uchwyty ułatwiają wchodzenie, poprawiają bezpieczeństwo podczas pływania i ułatwiają transport produktu. Z góry ozdobiono je kolorową grafiką. Koło z oparciem wykonane jest z trwałego materiału PCV o grubości 0,30 mm. A to zdecydowanie zwiększa jego wytrzymałość na czynniki zewnętrzne. Jeśli jednak produkt ulegnie uszkodzeniu, nie ma się co martwić ponieważ w zestawie znajduje się łatka naprawcza.

Więcej szczegółów


35.90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Średnica 118cm
Wiek użytkownika dla dorosłych
Ilość osób jednoosobowy
Uchwyty do trzymania Tak

Więcej informacji

Nie ma lepszej rzeczy podczas skwaru letniego słońca, niż wypłynięcie na środek jeziora i relaks w chłodnej wodzie. Dzięki prezentowanemu przedmiotowi jakim jest dmuchany fotel, koło firmy Bestway, wypoczynek ten będzie jeszcze bardziej udany. Łatwo sobie wyobrazić jak przyjemnie opalać się pływając na jeziorze lub falować na morzu z zimnym napojem w dłoni. Dodatkową przyjemność zapewni otwarta konstrukcja w dolnej części fotela - użytkownik jest ciągle chłodzony przez przepływającą pod nim wodę.

Zalety produktu:

- 2 wytrzymałe rączki
- kolorowa grafika
- wygodne oparcie
- łatka naprawcza w zestawie

Dane techniczne:

Wymiar: 118 x 117 cm
Materiał: PVC
Grubość PVC: 0,25 mm
Waga: 1 kg
Maksymalne obciążenie: 90 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: