Fontanna solarna ogrodowa pompa pływająca do oczka

M7118923

Producenta

Pływająca fontanna zasilana energią słoneczną i wyposażona w oświetlenie LED to wspaniała ozdoba każdego oczka wodnego lub basenu.

Więcej szczegółów


118,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Fontanna solarna ogrodowa pompa pływająca do oczka. Dzięki dużemu panelowi solarnemu lampa nie wymaga zewnętrznego zasilania. Fontanna pełni rolę napowietrzacza wody i pomaga utrzymać równowagę biologiczną w zbiornikach wodnych. Urządzenie uruchamia się automatycznie pod wpływem światła słonecznego. Będzie również atrakcyjną ozdobą przydomowego basenu. To świetny element zagospodarowania i upiększenia Twojego ogrodu. Oświetlenie włącza się samoczynnie po zapadnięciu zmroku. Lampka nie wymaga dodatkowego źródła energii, takie rozwiązanie jest oszczędne i ekonomiczne. W pełni naładowany panel może pracować do 4 godzin w nocy.

RURKI ANTYKOLIZYJNE - Fontanna posiada 4 rurki antykolizyjne. Zapobiegają one przemieszczaniu się fontanny.

FILTR - Solarna fontanna posiada filtr, dzięki niemu zanieczyszczenia nie dostaną się do dysz i brud nie będzie przerywał pracy fontanny. Zastosowanie filtra przedłuża żywotność urządzenia. Filtr należy regularnie czyścić.

SOLARNA
– panel słoneczny oraz bateria akumulatorowa dostarczają zasilania prosto z energii słonecznej. To umożliwia bezobsługowe użytkowanie urządzenia. Oświetlenie włącza się samoczynnie po zapadnięciu zmroku. Lampka nie wymaga dodatkowego źródła energii, takie rozwiązanie jest oszczędne i ekonomiczne.

AŻ 7 WYMIENNYCH KOŃCÓWEK – fontanna posiada 7 wymiennych końcówek do pompy, co pozwala dobrać kształt wypuszczanej wody w górę. Więc można zmieniać kształt fontanny w zależności od własnych upodobań.

2 TRYBY PRACY – bezobsługowa lampka solarna posiada 2 tryby pracy. Dzienny, w którym działa tylko fontanna oraz nocny gdzie dochodzi jeszcze fantazyjne ledowe oświetlenie RGB. Dodaje to uroku Twojemu basenowi lub oczku wodnemu.

OŚWIETLENIE - Fontanna posiada aż 6 diod, świecące w trybie RGB (6 kolorów). Oświetlenie działa po zmroku i świeci kolorami na przemian.

DUŻY PRZEPŁYW WODY I WYSOKA KASKADA WODY - fontanna ma wysoki przepływ wody, aż do 180 litrów na godzinę. Kaskada wody osiąga wysokość aż do 60 cm w słoneczne dni. A mniej słoneczne dni może być niższa.zbiorników wodnych.

Fontanna solarna ogrodowa pompa pływająca do oczka:

- uniwersalne zastosowanie
- bezprzewodowe zasilanie solarne
- bezobsługowa
- łatwa instalacja
- długa żywotność
- napowietrza wodę
- przyjazna dla środowiska

Specyfikacja:

kolor: czarna
liczba diod 6
światło LED: RGB
płyta słoneczna: 7V 3W
wyjście pompy wodnej: DC 4,5-12V
maksymalny przepływ wody: 180L/h
maksymalna wysokość natrysku: 30-60 cm
pojemność baterii: 3,7 V/900 mAh
wymiary (średnica/wysokość): 16cm x 4 cm
waga: 340g
waga w opakowaniu: 434 g

Zawartość zestawu:

- lampa
- łącznik
- 7 końcówek
- 4 rurki antykolizyjne
- 4 mocowania rurek

30 Inne produkty w tej samej kategorii: