Moskitiera do drzwi 210cm siatka z magnesami na komary muchy owady HQ

M4118602

Producenta

Moskitiera na magnes w wersji HQ to nowoczesne rozwiązanie do drzwi wejściowych lub balkonowych.

Więcej szczegółów

43,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Moskitiera do drzwi 210cm siatka z magnesami na komary muchy owady HQ. Dwu częściowa moskitiera z mocnymi magnesami skutecznie chroni pomieszczenia przed wszelkimi owadami. Bardzo łatwo się otwiera i bezgłośnie zamyka. Rozmiar idealnie pasuje do drzwi pojedynczych, przesuwnych, balkonowych oraz kamperów. Umożliwia zwierzętom swobodne wychodzenie i wchodzenie. Montaż zajmuje zaledwie kilka minut, gdyż mocujemy ją na taśmę dwustronną i pinezki załączone w zestawie. Moskitiera jest bardzo przejrzysta, a zarazem wytrzymała.

OCHRONA PRZED UCIĄŻLIWYMI OWADAMI – siatka przeciw owadom to wręcz konieczność w letnie dni, gdy do wnętrza mieszkania, domku letniskowego czy campingu próbują dostać się osy, pszczoły, muchy czy komary. Moskitiera do drzwi skutecznie je zatrzyma, a jednocześnie zapewni swobodny przepływ powietrza i nie będzie blokować dostępu światła.

ŁATWY MONTAŻ – moskitiera do drzwi jest bardzo łatwa w montażu, bez problemu poradzi sobie z tym każdy. Nie potrzebujesz specjalnych narzędzi czy umiejętności. Siatka przeciw owadom montowana jest przy pomocy rzepów wokół wszystkich krawędzi, co jest bardzo wygodnym i szybkim rozwiązaniem. Takie rozwiązanie sprawi, że nawet najmniejsze owady nie przedostaną się do wnętrza.

ZAMYKANIE NA MOCNY MAGNES "T" – moskitiera balkonowa posiada wygodne zapięcie w formie mocnego magnesu, który układa się w kształt litery T. Sprawia to, że można bez problemu wychodzić na balkon czy taras, bez konieczności każdorazowego demontażu moskitiery.

DODATKOWE WZMOCNIENIE TAŚMĄ – siatka została dodatkowo wzmocniona specjalną przyszytą taśmą poliestrową, co sprawia, że jest znacznie bardziej wytrzymała i mniej podatna na przypadkowe rozdarcia czy uszkodzenia.

DODATKOWE OBCIĄŻENIE NA DOLE - dodatkowym atutem moskitiery jest obciążnik na dole, aby precyzyjnie dolegała do progu.

WYGODNE ZAMYKANIE NA MAGNES - warto wspomnieć, że moskitiera do drzwi posiada wygodne zamykanie na magnes w kształcie T, co umożliwia bezproblemowe przechodzenie przez drzwi, gdy tylko zajdzie taka potrzeba, bez jednoczesnej konieczności uciążliwego demontażu konstrukcji. Przy magnesach jest także obciążnik, aby precyzyjnie przylegały do siebie drzwi.

BEZPROBLEMOWY MONTAŻ BEZ ŻADNYCH NARZĘDZI - moskitiera balkonowa jest bardzo prosta w montażu. Służą do tego specjalne rzepy samoprzylepne, które montuje się na ramę drzwi, bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi. Z montażem moskitiery poradzi sobie każdy, ponadto posiada ona dodatkowe wzmocnienie w postaci pinezek.

BARDZO MOCNY MATERIAŁ POLIESTROWY - dodatkowe wzmocnienie w postaci bardzo mocnej przyszytej poliestrowej taśmy sprawi, że będziesz mógł używać moskitiery przez wiele sezonów.


Moskitiera do drzwi 210cm siatka z magnesami na komary muchy owady HQ:

Kolor: czarny
Wymiary (dł/szer): 210x100cm
Waga: 0,649 kg
Waga w opakowaniu: 0,748 kg
W zestawie: siatka, rzepy, pinezki

6 Inne produkty w tej samej kategorii: