Pistolet na wodę broń wodna karabin 60cm długości strzelanie sikawka

M71421606

Producenta

Dzięki tej zabawce Twoje dziecko z powodzeniem można wcielić się w postać żołnierza, policjanta, myśliwego, tajnego agenta, uciekiniera bądź pirata.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

29,00 zł brutto

-11,00 zł

40,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz

Więcej informacji

Pistolet na wodę broń wodna karabin 60cm długości strzelanie sikawka. Prezentowany pistolet ma długość 60cm i zdecydowanie wyróżnia się gabarytowo w porównaniu do standardowych, małych pistoletów dostępnych na rynku. Jego zasięg wynosi około 6 metrów. Dzięki niemu produkt jest bardziej atrakcyjny, a zabawa nim niewątpliwie bardziej ciekawa. Zbiornik pomieści aż 1,25 litra wody, a to daje dziecko możliwość dłuższej zabawy bez konieczności częstego napełniania. Sikawka jest bardzo łatwa w obsłudze, dlatego taka zabawka będzie idealna dla dzieci w różnym wieku. Wystarczy odkręcić zbiornik, wlać do niego wodę, zakręcić, napompować przy użyciu dolnego suwaka i gotowe. Można ruszać na pole bitwy.

Pistolet zapewnia świetną zabawę, ćwiczy celność i koncentrację, pobudza kreatywność, usprawnia koordynację ruchową, wpływa na zwinność i szybkość reakcji. Zabawka polecana jest zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci, a także dla dorosłych. Nadaje się w jednakowym stopniu dla dziewczynek oraz chłopców. Jest stosunkowo lekki i łatwo go przenieść lub też zabrać ze sobą do samochodu na wyjazd.

Specyfikacja:

Zasięg: 6m
Pojemność zbiornika na wodę: 1,25l
Wiek: +3 lata
Certyfikaty: CE, EN71
Wymiary (dł/szer/wys): 60/13/26cm
Waga: 500g
Waga z opakowaniem: 550g

16 Inne produkty w tej samej kategorii: