Samolot styropianowy LED wyrzutnia samolotów pistolet

Producenta

Piankowy samolot z oświetleniem LED oraz wyrzutnią  to uniwersalna zabawka przeznaczona do domu jak i ogrodu. Wyrzutnia sprawia, że styropianowy samolot leci naprawdę wysoko i daleko.

Więcej szczegółów


27,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Samolot styropianowy LED wyrzutnia samolotów pistolet. Dzięki swojej konstrukcji nie jest w stanie wyrządzić szkód w mieszkaniu. Od zawsze świat samolotów jest bardzo fascynujący. Może właśnie dlatego każde dziecko uwielbia bawić się czymś co lata. Zabawka występuje w 2 wariantach kolorystycznych dzięki czemu będzie idealnym prezentem zarówno dla dziewcząt jak i chłopców. Zabawka wykonana jest z elastycznej pianki co sprawia, że łatwo się nim rzuca oraz jest odporny na upadek z wysokości. Jego lekka konstrukcja i opływowy kształt sprawiają, że samolot z łatwością unosi się w powietrzu. A jak wystrzelić samolot z pistoletu? Umieść samolot na szynie pistoletu, przesuń samolot do tyłu aż się zaczepi i usłyszysz charakterystyczny klik oraz naciśnij spust i obserwuj jak piankowy samolot szybuje. Po wystrzale samolot świeci na czerwono - niebiesko.

STYROPIANOWY SAMOLOT LED - samolot został wykonany ze styropianu więc jest niezwykle lekki, dlatego może lecieć wysoko i daleko. Co więcej ten samolot może również latać w ciemności. Został wyposażony w efektowne podświetlenie LED!

PISTOLET – bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy naciągnąć samolot na szynie pistolu do końca aż usłyszysz tradycyjny "klik". Po nałożeniu samolotu wystarczy wcisnąć spust i obserwować jak samolot leci.

ZBUDOWANY Z PIANKI - dzięki temu Twoje dziecko może bawić się zarówno w domu jak i na dworze. Samolot nie jest w stanie wyrządzić szkody w mieszkaniu ze względu na swoją lekkość. Nie musisz martwić się o potencjalne straty spowodowane zabawą pociechy.

AERODYNAMICZNY KSZTAŁT - opływowa budowa samolotu poprawia zdolność szybowania w powietrzu. Pozwala na szybki oraz wysoki lot. Zabawka jest precyzyjnie wyważona. Ma doskonałe parametry do lotu.

Specyfikacja:

kolor: czerwony / niebieski
materiał: plastik / pianka
świecenie: LED (czerwony + niebieski)
w zestawie: samolot i pistolet

Wymiary:

pistolet: 3,5 x 13 x 22cm
samolot: 32 x 30cm
waga: 84g
waga w opakowaniu 185g

Samolot styropianowy LED wyrzutnia samolotów pistolet:

- daleki zasięg - pistolet wyrzuca samoloty nawet do 6 metrów
- lekki, kompaktowy i przenośny, odpowiedni dla dzieci w różnym wieku
- łatwy w zakładaniu
- samolot ma podświetlenie LED

9 Inne produkty w tej samej kategorii: