Kosz na śmieci do szuflady na worki Bio odpady podczas gotowania

M05051229

Producenta

Mobilny kosz na śmieci zawieszany pod blatem podczas gotowania.

Więcej szczegółów


13,90 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Więcej informacji

Kosz na śmieci do szuflady na worki Bio odpady podczas gotowania. Przenośny śmietnik na worki, umożliwia utrzymanie porządku podczas przygotowywania posiłków w kuchni. Wystarczy zawiesić kosz w miejscu, gdzie wykonywana jest czynność, a śmieci nie będą już stanowiły problemu. Wszystkie bio odpady lub opakowania będą trafiać do worka bez brudzenia uchwytów szafek i ciągłego mycia rąk. Od teraz swobodnie zsuniesz śmieci bezpośrednio do worka. Dodatkowo śmietnik jest stosunkowo wąski więc możesz stać bezpośrednio przed nim i pracować przy blacie. Praktyczna oprawa na worki sprawi, że zawsze będą na swoim miejscu. Wystarczy nałożyć worek na biały uchwyt i zacisnąć szarą oprawą. Można włożyć worki mniejsze jak i większe.

Kosz na śmieci do szuflady na worki Bio odpady podczas gotowania

ŁATWY MONTAŻ - kosz na śmieci jest bardzo łatwy w montażu. Wystarczy tylko zawiesić na drzwiczkach szafki lub szufladzie w rozmiarach 1,1-2 cm.

POKRYWA – do zestawu została dołączona pokrywka, która jest bardzo przydatna podczas wyrzucania śmieci BIO. Kiedy jeszcze nie masz pełnego worka, zapach ze śmieci się nie unosi w pomieszczeniu.

MATERIAŁ – został wykonany z tworzywa sztucznego, który jest bardzo lekki. Wyróżnia się tym, że jest odporny na zarysowania i uszkodzenia. Wystarczy nałożyć worek na biały uchwyt i zacisnąć szarą oprawą. Można włożyć worki mniejsze jak i większe.

PRAKTYCZNY – jest bardzo użyteczny, ponieważ może służyć w każdym miejscu w kuchni. Dzięki kompaktowym wymiarom i możliwości zawieszenia na szafce, zrzucenie śmieci z blatu to „czysta” przyjemność, bo nie spadają na podłogę.

Dane techniczne kosza:

kolor: biało / szary
wytrzymałość: 0,8 kg
wymiary (wys/szer/dł): 5,5 x 11 x 14 cm
waga: 0,12 kg

30 Inne produkty w tej samej kategorii: