RODO - Ochrona i przetwarzanie danych osobowych. Ta witryna używa plików cookie, aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania.
Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies oraz jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe, kliknij więcej informacji

Przejdź do strony

Ślizgawka wodna dwuosobowa tor wodny do ogrodu 549cm Bestway 52255

Bestway 52255

Nowy produkt

Ślizgawka wodna, z dwoma torami to podwójna zabawa dla dużych i małych dzieci. Stanie się ona wspaniałą atrakcją Twojego ogrodu i miejscem do wielogodzinnej zabawy. Z nią przeżyjesz mnóstwo radosnych chwil, które na długo pozostaną w Twojej pamięci. Długość każdego toru wynosi aż 5,49cm, co daje sporą odległość do przejechania. Konstrukcja ślizgawki została dobrze przemyślana, ponieważ system bocznych natrysków cały czas nawadnia tory, a ślizg kończy się wpadnięciem do małego baseniku, który gromadzi wodę. Dzięki temu ślizg jest amortyzowany, a Ty doznajesz przyjemnego ochłodzenia. Z tą wodną zjeżdżalnią umilisz wakacyjny okres swoim dzieciom, które porwą się w wir radosnej zabawy. 

Więcej szczegółów


62.00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Płacisz za zakupy tak jak lubisz
Płacisz za zakupy tak jak lubisz


Opis funkcji

Wiek użytkownikaod 3 lat
Ilość osóbdwuosobowy

Więcej informacji

By zacząć zabawę wystarczy rozłożyć ślizgawkę i podłączyć ją do węża ogrodowego. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów, odpornych na uszkodzenia, więc masz pewność, że posłuży przez bardzo długo, nawet podczas częstych intensywnych zabaw. By całość była stabilna i przytwierdzona do podłoża otrzymasz specjalne zabezpieczenie, które należy wbić w trawę. Dzięki temu cała konstrukcja nie będzie się przesuwać, a jazda będzie bezpieczna. W razie problemów z zamontowaniem w zestawie znajdziesz płytę DVD z instrukcją, która pokaże Ci jak to zrobić krok po kroku. Ponadto otrzymasz łatkę naprawczą, która będzie pomocna w razie ewentualnych uszkodzeń.

Cechy produktu:

- przeznaczona dla 2 osób
- świetna zabawa w ogrodzie
- podłączenie do węża ogrodowego przez szybkozłączkę
- dmuchana, miękka meta
- rampa wodna na początku ślizgawki
- łatka naprawcza w zestawie
- jedna rura natryskowa po jednej stronie rampy wodnej spryskuje wodą na rampie
- nie potrzeba narzędzi do montażu

Dane techniczne:

Długość: 549 cm
Ilość osób: dwa tory
Materiał: PVC
Grubość: PVC 0,22/0,20mm
Waga: 2,8 kg
Zalecany wiek: od 3 lat

30 Inne produkty w tej samej kategorii: